Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Uspořádejte pro své přátele nezapomenutelný večer

19. 10. 2011 | Tisková zpráva


Chystáte se pozvat své přátele na návštěvu, ale stále nevíte, jak vytvořit tu správnou atmosféru, aby se u vás doma cítili příjemně a uvolněně? Rozhodnutí, zda půjde o divokou party, večeři při svíčkách, nebo jen příjemné posezení je jen na vás. Zbytek nechte na Philipsu.

Není svíčka jako svíčka

Milujete svíčky? Pak určitě neodoláte skleněným svíčkám CandleLights z řady myLightAccent. Pokud nevěříte, že dokážou plnohodnotně nahradit voskové svíčky – přesvědčte se sami a budete ohromeni. Svíčky CandleLights jemně a nepravidelně blikají a vytváří tak dokonalý efekt skutečného plamínku, takže je na první pohled nerozeznáte od těch opravdových. Jsou k dostání v různých setech i barevných provedeních, takže záleží na vás, zda zvolíte klasické provedení, nebo veselé barvy. 

Svíčky jsou maximálně bezpečné – vyhnete se tak riziku přímého ohně či horkého vosku. Nemusíte se tak už bát, že někdo v průběhu večírku svrhne svíčku na zem nebo zapálí třeba ubrus. CandleLighs jsou vodovzdorné, takže i případné polití bez problému přežijí. Stejně tak je můžete libovolně rozmístit kolem vany či vířivky a bez obav relaxovat. A ovládání? Stačí jednoduše otočit svíčku vzhůru nohama a zpět pro zapnutí či vypnutí.

Svíčky CandleLights 69108/60/PH
Svíčky CandleLights 69108/60/PH

Oslňte barvami

Myslíte si, že v oblasti chlazení vína se už nedá vymyslet nic nového? Vyzkoušejte chladicí nádobu Cooler od Philipsu a překvapte své přátele. Cooler je unikátní chladící nádoba nejen na víno, osvícena bílými a barevnými LED diodami. Vyzařuje nádherné barevné světlo, které si můžete sami nastavit. Je skvělým doplňkem každé večeře či party, bez problému ho můžete používat doma i venku.

Cooler je vodovzdorný a odolný také vůči poškrábání pro snadné umývání. Je také absolutně bezpečný – je bezdrátový a není zde žádná otevřená elektřina. Ovládací tlačítka jsou umístěna přímo na nádobě a LED technologie zaručuje, že se nádoba osvícením nezahřívá. 

Chladicí nádoba Cooler 69151/60/PH
Chladicí nádoba Cooler 69151/60/PH

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“.

S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips více než 118 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti 23 miliard EUR v roce 2009 řadí Philips jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů.

Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií