Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Tradiční mezinárodní konference BIOMASA & ENERGETIKA 2012

25. 09. 2012 | Tisková zpráva


CZ Biom - České sdružení pro biomasu pořádá za účasti významných expertů, odborníků a kapacit v oboru již sedmnáctý ročník konference BIOMASA & ENERGETIKA. Návštěvníci se můžou těšit na specializované přednášky a prezentace věnované biomase, energetice, obnovitelným zdrojům energie, biopalivům, bioplynovým stanicím, peletám, rychle rostoucím dřevinám a dalším souvisejícím tématům.

Konference BIOMASA & ENERGETIKA má dlouholetou tradici a k té patří také významní řečníci. Pro příklad lze uvést loňský ročník, kdy na jednom pódiu vystoupili například bývalý premiér ČR Mirek Topolánek a bývalý místopředseda vlády Martin Bursík.

A ani letošní ročník nebude o nic chudší. Už teď můžeme potvrdit, že se konference zúčastní například majitel a ředitel skupiny Agrofert Andrej Babiš, Martin Laštůvka z Energetického regulačního úřadu (odbor podporovaných zdrojů), předseda nově vzniklé komory OZE Martin Bursík, Jan Šikola z renomované advokátní kanceláře AK Šikola či Jan Habart a Vladimír Stupavský za CZ Biom. V jednání jsou pak další významná jména z oboru.

V České republice se zkrátka nenajde v rámci energetického využití biomasy významnější událost. A i letošní program tomu bude rozhodně odpovídat. V ranní části bude možné zjistit, jaké změny v zákonech o obnovitelných zdrojích čekají a jaké dopady budou mít novinky v legislativě na investory i provozovatele. Následný dopolední blok se bude věnovat budoucnosti bioenergetiky a nejnovějším poznatkům ze zahraničí.

Po polední pauze s občerstvením, se můžou návštěvníci těšit na témata týkající se zemědělské politiky a současných trendů v bioenergetice. Na závěr, stejně jako po každém z předchozích bloků bude následovat panelová diskuse s řečníky o právě probraných novinkách.

To vše je jen zlomek z témat, které konference BIOMASA & ENERGETIKA 2012 nabídne. V rámci akce se také můžou účastníci těšit na přehlídku FFV automobilů. Vstupné je pro letošní rok rozděleno do dvou kategorií. Pro členy našeho sdružení, kteří zaplatí předem, je nastaveno ve výši 500 Kč, u nečlenů, kteří uhradí svou účast před začátkem konference, se pak jedná o částku 800 Kč. Na místě bude cena pro všechny jednotná – 1000 Kč. O důvod víc, se přihlásit co nejdříve.
 
Biomasa & Energetika 2012
Kdy se pořádá?
úterý 27. listopadu 2012

Kde se pořádá?
Praha 6 - Suchdol; AULA České zemědělské univerzity, Kamýcká 129

Kdo ji pořádá?
CZ Biom

Kde najdete více informací?
http://biom.cz/cz/akce/biomasa-energetika-2012

Bližší informace:
Jan Huk
manažer komunikace
mobil: 777 366 485

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií