Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Termostatické hlavice uspoří až 23 % energie

05. 11. 2012 | Tisková zpráva


O tom, že se investice do moderní technologie vyplatí, svědčí nová řada radiátorových termostatických hlavic living by Danfoss. Tyto hlavice nabízejí svým uživatelům sofistikovanou inteligenci, která dokáže při provozu snížit spotřebu tepla až o 23 %, což není v současné době zanedbatelné. Podstatou úspěchu je chytré a velmi přesné řízení, které reaguje buď na požadavky klienta, nebo na aktuální situaci v místnosti. Prostřednictvím předinstalovaných programů dokáže hlavice velmi efektivně řídit celý proces vytápění, což představují kromě jiného takové speciální funkce jako „dovolená, otevřené okno“ apod. Uživatel si však sám může připravit a nastavit program vytápění podle jeho vlastních požadavků. Hlavice nejčastěji pracují v denním či týdenním režimu.

Systém, který Danfoss nabízí, umí také řídit teploty v místnostech prostřednictvím jedné hlavice. V nabídce jsou nyní dvě verze - living connect®, kterou je možné řídit za pomocí bezdrátového systému Z-Wave, a také living eco®, což je hlavice, která pracuje na stejném principu programování, ale v systému vytápěného domu funguje samostatně, tedy není dálkově řízena centrální jednotkou.

Hlavice living by Danfoss mají k dispozici další „uživatelsky příjemné“ nadstandardy, jako je například podsvícený displej, indikátor stavu baterie (výdrž baterií je dva roky), dětskou pojistku, funkci rozhýbání ventilů, ochranu proti mrazu a další. Všechny technické aplikace nových termostatických hlavic living by Danfoss mají jediný cíl: komfort a maximální úsporu.

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.danfoss.com/living nebo www.cz.danfoss.com.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií