Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Teplo zdraží. A pořádně!

26. 11. 2012 | Tisková zpráva


Kde vezme vláda peníze, když ve státním rozpočtu zeje díra jako vrata? Zdraží všechno. Po loňském zvýšení DPH o 4 % je na příští rok připraveno další zvýšení o 1 %. Operátor trhu s elektřinou (OTE) odhaduje růst cen elektřiny o téměř tři procenta. Ještě výraznější bude růst cen plynu. ČEZ najede paroplynovou elektrárnu v Počeradech a tím zvýší poptávku. Kurz koruny klesá, což se kromě ceny plynu promítne negativně i do cen ropy. Přejít na uhlí není řešením. Těžba se prodražuje a klesá, horníci narazili na těžební limity. Cena uhlí výrazně roste.
Ještě hůře to vypadá ve střednědobém horizontu. Cena paliv a energií během několika let stoupne o 30 až 40 %! Čeká naše domovy doba ledová?

Stane se teplo nedostupným luxusem?

Takové zvýšení cen se výrazně dotkne rodinného rozpočtu. V průměrném domku, zatepleném jen základním způsobem, jsou dnes roční náklady na topení a ohřev teplé užitkové vody zhruba 32 tisíc korun bez DPH za předpokladu, že je dům zateplen pouze základním způsobem. To je většina staveb starších deseti let. Za tři roky zde, díky zvýšení cen, protopíme nejméně o tři tisíce víc. To už stojí za úvahu o úsporných opatřeních.

Víme, jak ušetřit tisíce

Až 30 % tepla uniká z rodinného domu stropem a tady je vaše šance. Nejlevnější a nejúčinnější způsob zateplení stropu je foukaná minerální izolace MAGMARELAX® ECO. Izolace má skvělé tepelné vlastnosti, nesléhá, je hypoalergenní, odolává vlhkosti, hlodavcům a hlavně, dostane se do všech koutů a dutin.

Využijte nyní akci do 15. prosince a získáte vánoční slevu ve výši 20 %, a k tomu vám dům ZDARMA proměříme termokamerou a navrhneme bezplatně optimální způsob zateplení. Pokud se rozhodnete hned, tak do 14 dní jsou u vás izolatéři. Zateplení je hotovo za 3 hodiny, bez lešení, hluku a nepořádku. A za to málo, již tuto zimu ušetříte tisíce!

Více informací o akci do 15. prosince 2012 získáte na www.magmarelax.cz/akce  nebo na bezplatné telefonní lince 800 100 533.

 

 

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií