Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Střídače Fronius odpovídají nejvyšším kvalitativním požadavkům

25. 05. 2011 | Tisková zpráva


Den co den pracuje tým odborníků na detailní kontrole střídačů Fronius s cílem zajistit vysoké kvalitativní požadavky rakouského podniku.

Střídače Fronius jsou testovány v náročných podmínkách

Kontroluje se nejen to, co vyžadují národní a mezinárodní předpisy, ale společnost Fronius provádí i testy nad rámec požadovaných limitů – od hodnocení elektrických vlastností přes chování v síti a měření účinnosti až po zkoušku mechanické pevnosti, například kvůli přepravním požadavkům. Kromě toho se testuje chování střídačů v drsném prostředí, ve kterém se ukáže reakce přístrojů na různé vnější vlivy, jako je voda, prach, sůl nebo teplota.


V chladicí komoře se prověří, jestli přístroje Fronius bez problémů odolají teplotám -25 °C

V dalších testech se stanoví, po jakou dobu přístroje odolají požadovaným nárokům. Tyto takzvané dlouhodobé testy se provádějí za ztížených podmínek, aby se přístroje zatížily na maximum a byly připraveny na každou situaci.

Všechny typy střídačů Fronius se neustále testují

Pokud je například přístroj určen pro vnější montáž, musí být odolný vůči vodě stříkající ze všech směrů, chráněný proti vniknutí cizích těles, a v závislosti na přístroji a oblasti musí bez problémů odolávat teplotám od -25 °C do +55 °C. „Základem našich testů odolnosti jsou národní a mezinárodní předpisy. K nim se přidávají ještě kvalitativní požadavky společnosti Fronius, které vyplynuly ze zkušeností. Požadované limity většinou překračujeme, abychom dostáli vysokým kvalitativním nárokům,“ vysvětluje Bernhard Doppelbauer, odborník na kvalitu a bezpečnost ve společnosti Fronius.


Při testech odolnosti Fronius se mimo jiné překouší, zda jsou přístroje odolné vůči vodě stříkající ze všech směrů

Všechny typy střídačů se neustále testují, a to ve vývojovém stádiu, v prototypové řadě a přímo na výstupu z výroby. Kromě toho odborníci ze společnosti Fronius provádějí každý den takzvané out of box audity. V rámci tohoto kvalitativního opatření se střídače namátkově vyberou a detailně zkontrolují.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií