Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Šrotovné na kotle: Až 30 600 korun

20. 05. 2011 | Tisková zpráva


Ve středu 18. května 2011 společnost VERNER, významný výrobce kotlů na biomasu, zahajuje akci, která významně podpoří inovaci kotlů v českých domácnostech, výrazně sníží náklady na vytápění ekologicky smýšlejícím lidem a v neposlední řadě také nápadně zlepší životní prostředí v ČR.

„Zmodernizujte svoji kotelnu, snižte náklady na vytápění a podpořte společně s námi zlepšení ekologie v ČR.“

Lidé, kteří svůj starý pyrolitický kotel na tuhá paliva jakékoli značky odevzdají k ekologické likvidaci do společnosti VERNER, mají jedinečnou šanci získat příspěvek od 25 200 Kč do 30 600 Kč bez DPH na koupi ekologického kotle na kusové dřevo z produkce VERNER a.s.

Z dlouholeté zkušenosti víme, že čím starším kotlem na tuhá paliva lidé doma vytápí, tím více za topnou sezónu platí. Tímto krokem chceme lidem nejen výrazně snížit výdaje na topení, ale snahou je také inovovat kotle v českých domácnostech a samozřejmě ještě významně podpořit zlepšení životního prostředí v ČR,“ uvedl generální ředitel Ing. Vladimír Verner.

Celá akce bude navíc doprovázena průzkumem, který má za cíl odpovědět na otázky týkající se například spotřeby paliva a tedy i výdajů za topnou sezónu v závislosti na stáří kotle atd. Většina lidí si původní kotel nechává do poslední chvíle jeho životnosti a cílem tohoto průzkumu je zmapovat tuto situaci a na základě výsledků poté poskytnout dalším lidem touto akcí ověřené zkušenosti. Po vyhodnocení průzkumu budou výsledky zveřejněny.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií