Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Společnost Fronius sází na bezpečnost a flexibilní komunikaci

21. 12. 2011 | Tisková zpráva


Jeden napínavý fotovoltaický rok uplynul, další neméně napínavý je před námi. Progresivní technické požadavky neustále staví trh i výrobce před nové výzvy. Společnost Fronius se těmito požadavky intenzivně zabývá a pohotovně reaguje na potřeby fotovoltaického trhu. Bezpečnost a flexibilní komunikace střídačů Fronius jsou zárukou dalšího náskoku tohoto špičkového výrobce oproti konkurenci.

Nový střídač: Fronius IG Plus 25 V-1

Fronius IG Plus 25 V-1 je od začátku roku 2012 k dostání ve všech zemích EU (s výjimkou Itálie) a také v Austrálii. Díky výkonu 2,6 kW se výborně hodí pro použití v rodinných domech. Nový jednofázový střídač splňuje všechna kvalitativní kritéria řady Fronius IG Plus: díky VF (vysokofrekvenční) transformátorové technologii je flexibilní, přepínání transformátoru je zárukou vysokého ročního výnosu a díky velkému rozsahu napětí MPP jej lze výborně konfigurovat.

Funkce energetického managementu pro střídače řady Fronius IG Plus a Fronius CL pomáhá provozovatelům elektráren, aby sami spotřebovávali více vlastního fotovoltaického proudu.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií