Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Společnost Fronius – přátelská, spolehlivá a se zaměřením na servisní služby

15. 11. 2011 | Tisková zpráva


Před nedávnem provedla společnost Fronius v Německu anketu s cílem analyzovat spokojenost svých zákazníků. A na výsledky může být opravdu hrdá. Dokazují, že respondenti mají k této společnosti velmi dobrý vztah, a obsahují mnoho pochval a také cenné návrhy na zlepšení.

Většina dotázaných považuje rakouského výrobce za přátelskou, spolehlivou a na kvalitní servis orientovanou společnost. „Z pozitivních výsledků ankety máme radost. Ukazují, že jsme na správné cestě a naši zákazníci k nám mají velkou důvěru,“ říká vedoucí divize Martin Hackl.

Společnost Fronius má nejlepší technickou horkou linku na trhu

Více než 57 procent dotázaných uvádí, že společnost Fronius nabízí nejlepší technickou horkou linku na trhu. Druhá nejlepší společnost na trhu následuje s velkým odstupem 24 procent. Pro účastníky ankety je na prvním místě přátelské jednání a kompetence pracovníků společnosti Fronius. Její technická horká linka je k dispozici u všech dceřiných společností na celém světě, a to vždy v jazyce příslušné země. Silná internacionalizace tak přinesla společnosti Fronius velké výhody.

Pokud se s problémem setká například instalátor ve Francii, pak je důležité, aby se mu dostalo co nejrychlejší pomoci v jeho mateřském jazyce. Technická horká linka je v zásadě dostupná od pondělí do pátku v době od 8:00 do 18:00 hodin. Podle požadavků příslušné země se však mohou vyskytnout mírné odchylky. Naši zákazníci hodnotí tento systém velmi kladně,“ vysvětluje Ernst Prötsch, vedoucí mezinárodní technické podpory.

Výměna desek – hlavní výhoda programu Fronius Service Partner

Program Fronius Service Partner je na evropském trhu zaveden již od roku 2001 a od začátku roku 2011 funguje také v USA. V rámci této koncepce jsou pomocí technického školicího programu instalátoři fotovoltaických systémů kvalifikováni k samostatnému provádění servisních prací na střídačích Fronius.

Právě tato skutečnost představuje pro dotazované instalační firmy hlavní výhodu programu Fronius Service Partner. Díky celosvětově jedinečnému programu Fronius Service Partner jsou schopni poskytovat nejrychlejší možný servis na trhu. Téměř 90 procent dotázaných také využívá tuto možnost v praxi. Další významnou výhodou je aktuální přístup k nejnovějším technickým a normativním informacím a vysoká kvalita nabízených školení.

Náskok v kvalitě servisních služeb se dále zvětšuje

Společnost Fronius neustále usiluje o další zvětšení náskoku a optimalizaci v oblasti servisních služeb. Výsledky ankety přinesly užitečné podněty, které zároveň potvrzují správnost orientace stávající koncepce zlepšení.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií