Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Společnost ENBRA uvádí na trh novou řadu plynových zásobníkových ohřívačů vody americké firmy RHEEM

06. 01. 2014 | Komerční sdělení


Společnost ENBRA, a.s. uvádí na trh řadu nových plynových ohřívačů pod obchodním označením ENBRA JW. Základem této řady je série ohřívačů 25V úspěšně prodávaná v USA pod označením FURY. RHEEM je největší americký výrobce ohřívačů vody s 90letou tradicí a roční produkcí 3 milióny kusů ohřívačů.

Zákazník si může vybrat ze široké škály modelů o objemech 114 až 189 litrů vždy ve dvou rozměrových variantách. Rozmezí výkonu se pohybuje od 7,6 do 10,6 kW. Nové ohřívače vody ENBRA JW jsou určeny pro domácí použití s vyššími nároky na spotřebu teplé vody. Splňují všechny potřebné normy pro provoz v obytných prostorech. Bezpečnost provozu hlídá teplotní čidlo spalin, které v případě závady na spalinové cestě ohřívač odstaví a zabrání tím možné otravě zplodinami hoření. Tuto nezbytnou ochranu největší konkurent na trhu nenabízí.

Velkou výhodou ohřívačů ENBRA JW je hlavně široká nabídka modelů různého výkonu a objemu a jejich bezproblémová zaměnitelnost za ohřívače doposud dodávané společností ENBRA,“ sdělil Karel Vlach, obchodní ředitel společnosti ENBRA, která se mimo jiné zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky. „Ohřívače ENBRA JW mají kvalitní smaltovaný povrch vnitřních stěn zásobníku vypalovaný při 870˚C, samočisticí systém proti usazování sedimentu a vyměnitelnou magnesiovou anodu. Díky tomu mohou nabídnout dlouhou životnost, což dokazuje i námi poskytovaná záruka na 7 let,“ doplnil Vlach.

Plynové ohřívače RHEEM jsou navrženy s ohledem na co nejdelší dobu provozu bez nutnosti servisních zásahů. K dobré ekonomice provozu přispívá také hořák Gasmaster s přesným dávkování plynu a dokonalým přenosem tepla do zásobníku. Ohřívače nepotřebují napájení elektrickou energií.

Ohřívače pracují na principu věčného plamínku a pro usnadnění zapalování jsou osazeny piezozapalovačem. Maximální pracovní tlak je nadstandardních 10,5 baru.

Společnost ENBRA je v celé Evropě jediným dovozcem ohřívačů ze zámoří,“ popisuje Karel Vlach, obchodní ředitel společnosti ENBRA, která se dlouhodobě specializuje na technické zařízení budov. „Díky použitým technologiím, které americký výrobce RHEEM dobře sladil do jednoho dokonale funkčního celku, můžeme našim zákazníkům nabídnout kvalitní zařízení pro ohřev teplé vody za velmi dobrou cenu,“ dodává Vlach.

Patentované technologie RHEEM a některé další výhody

  • Rheemglas® – smaltovaný vnitřní povrch tanku;
  • EverKleen® – samočisticí systém proti usazování sedimentu uvnitř tanku;
  • Gasmaster® – hořák s přesným dávkováním pro dokonalý přenos tepla;
  • R-Foam® – speciální vrstva izolační pěny pro minimalizaci tepelných ztrát,
  • vyměnitelná magnesiová anoda
  • připojovací niple potažené termoplastem – odolné proti galvanické korozi;
  • mosazný vypouštěcí kohout;
  • tepelná pojistka spalin;
  • TaP ventil 10,5 baru.

Tagy: Energie, Bydlení, Vytápění, Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií