Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Soutěž: Pořiďte si ohřívač vody a získejte zájezd

04. 07. 2014 | Komerční sdělení


Společnost ENBRA, která se zabývá prodejem kotlů a dodávkami technického zařízení budov, spustila od 1. července 2014 soutěž o zájezdy do Dubaje. Každý zákazník, který si u ní do 31. prosince 2014 zakoupí plynový ohřívač vody americké firmy RHEEM, má šanci získat pětidenní dovolenou ve Spojených arabských emirátech. ENBRA, která na českém trhu prodává americké ohřívače pod vlastní značkou, připravila ceny nejen pro koncové zákazníky, ale také pro montážní firmy a velkoobchody.

Zapojit se do soutěže „Leťte s námi do Dubaje“ je velmi jednoduché. Každý, kdo zakoupí v období od 1. 7. 2014 do 31. 12. 2014 plynový ohřívač ENBRA (RHEEM), má šanci na hlavní cenu. K tomu navíc jako bonus obdrží ke každému ohřívači vody šest plechovek piva Pilsner Urquell. Podmínkou pro získání hlavní ceny je jen nákup stanoveného množství ohřívačů, zaslání originálního sloganu, nebo vystavení vlastní „selfie“ na Facebooku (viz podrobná pravidla soutěže na www.rheem.cz/soutez). Šanci na příjemný pobyt v moderní arabské metropoli Dubaj tak mají nejen koncoví zákazníci, ale i provozovatelé velkoobchodů a zástupci montážních firem.

Plynové ohřívače vody se celosvětově řadí k jedněm z nejspolehlivějších a nejoblíbenějších výrobků ve své kategorii. To vše nejen díky bezpečnostní pojistce, která tvoří jejich nedílnou součást a která v případě závady na komínovém systému zařízení automaticky odstaví z provozu, a zamezí tak nehodám či újmě na zdraví. Svou roli sehrávají i další přednosti v podobě samočistícího systému proti usazování sedimentu a vyměnitelné magnesiové anody. Díky těmto vlastnostem poskytuje společnost ENBRA na ohřívače 7letou záruku.

Společnost ENBRA zahájila spolupráci s americkou firmou RHEEM v roce 2013. Ta však není v oboru žádným nováčkem. Je největším výrobcem ohřívačů vody ve světě a řadí se k předním světovým leaderům v oblasti efektivního vytápění, chlazení a ohřevu vody s roční produkcí 3 miliony kusů ohřívačů. Firma RHEEM si za dobu své 90leté historie získala celosvětový respekt pro spolehlivost, vysokou účinnost a provozní dokonalost svých výrobků. Navíc je jednou z mála světových značek, která díky své rozmanité produkci dokáže uspokojit každého zákazníka.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií