Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Solární elektronika Fronius: kvalita díky neustálému výzkumu a vývoji

27. 02. 2012 | Tisková zpráva


(Wels, 24.02.2012) Rakouská společnost Fronius působí v oblasti solární elektroniky již 20 let. Tento výrobce střídačů se etabloval jako jednička ve kvalitě na celosvětovém trhu, a to mimo jiné díky neustálému výzkumu a vývoji, který provádí. V roce 2011 otevřelo své brány nové technologické a výzkumné centrum v Thalheimu (Horní Rakousko), kde 140 expertů na solární energii zkoumá a vyvíjí perspektivní technologie na ploše 34 000 m².

„Naši zákazníci se mohou spolehnout, že dostanou služby odpovídající nejnovějšímu stavu techniky a v nejlepší dostupné kvalitě na trhu,“ slibuje Martin Hackl, vedoucí divize Solární elektronika Fronius. Společnost Fronius klade vysoké požadavky na celý proces, od nápadu přes hotový výrobek a technologii až po servis.

Nové technologické a výzkumné centrum

Koncem roku 2011 otevřela společnost Fronius nové výzkumné a vývojové centrum v Thalheimu (Horní Rakousko). Na ploše větší než 34 000 m² se nachází 17 klimatizačních komor, síťové simulátory, místo pro konstrukci a také místo pro stavbu prototypů a přípravnou montáž. Kromě toho je k dispozici přes 400 m² pro testovací laboratoře. Samozřejmě je zde také jeden testovací fotovoltaický systém pro nové technologie.

Více informací získáte zde.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií