Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Školka od Ecomoduly absolutním vítězem soutěže Dřevěná stavba roku 2011

08. 03. 2012 | Tisková zpráva


Vítězem hlasování odborné poroty a vítězem hlasování široké veřejnosti v kategorii moderní dřevostavba v soutěži Dřevěná stavba roku 2011 pořádané pod záštitou Ministerstva zemědělství České republiky se stala písecká firma Ecomodula s.r.o. V Praze dne 25.2.2012 na veletrhu Dřevostavby 2012 cenu slavnostně předával Jan Rudolf, člen správní rady Nadace pro život. Ecomodula s.r.o. toto ocenění získala za stavbu mateřské školky Skalníkova v Mariánských Lázních.

Jednatel společnosti Vincent Guillot k úspěchu říká: „Pro nás je největším oceněním spokojenost našich klientů, v tomto případě dětí, které svou školku mají rády. Jsem hrdý na všechny zaměstnance Ecomoduly, kteří odvedli kvalitní týmovou práci, díky čemuž jsme projekt realizovali za rekordních 112 dní a splnili výzvu.“

Mateřská školka Skalníkova v Mariánských Lázních je v současnosti největší nízkoenergetickou dřevostavbou v České republice v kategorii školství. Jednopodlažní, bezbariérová školka pro 150 dětí uvítala první předškoláky 1.9.2011. Děti využívají 6 heren, které slouží i jako učebny, 2 lehátkové variabilní místnosti, rozsáhlou zahradu se vzrostlými stromy, další zázemí - kuchyně, jídelna a kanceláře - jsou samozřejmostí. O zdravotně postižené děti je postaráno v denním staci-onáři, který byl navržen speciálně ve spolupráci s odborníky. Školka vznikla na pozemku velkém 1800 m2.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií