Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Škola v Trhových Svinech obdrží desítky tisíc na úsporné osvětlení. O přesné částce rozhodne veřejnost

19. 09. 2016 | Komerční sdělení


Základní a mateřská škola ve městě Trhové Sviny se už brzy dočká nového úsporného osvětlení, které šetří až 60 % nákladů za energie. Na jeho pořízení významnou měrou přispěje také společnost E.ON, která věnuje 10 Kč za každý odevzdaný hlas v 8. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. O tom, jakou částku škola obdrží, přitom rozhodne sama veřejnost.

Celková výše sumy, kterou společnost E.ON poskytne obci Trhové Sviny na nové osvětlení pro 562 žáků, závisí na počtu hlasujících v 8. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. Za každý hlas přispěje společnost částkou 10 Kč, k dnešnímu dni bylo takto vybráno zhruba 14 000 Kč. „Věříme, že celková hodnota příspěvku bude několikanásobně vyšší. Vše záleží jen na počtu hlasů, které mohou lidé odevzdávat jednoduše na našich webových stránkách. Vybraní hlasující navíc obdrží zajímavé ceny, jeden dokonce ekologický vůz ŠKODA Citigo G-TEC k ročnímu užívání,“ vysvětluje Vladimíra Gláserová ze společnosti E.ON. Hlasovat lze až do 30. září na webu www.energyglobe.cz.

Není to přitom poprvé, co je jméno obce Trhové Sviny skloňováno v souvislosti se soutěží E.ON Energy Globe. V roce 2012 v ní město zvítězilo se svým exkurzním centrem, v němž prezentuje výrobu tepla a elektřiny z biomasy široké veřejnosti. „Vzájemná spolupráce s městem nadále pokračuje. Jeho zastupitelé nám například umožní v obci vyzkoušet pilotní jednotku mikroelektrárny WAVE, kterou připravuje výzkumný tým z Českého vysokého učení technického v Praze. Loni odborníci tento projekt ohodnotili jako nejlepší ekologický a energetický nápad u nás," říká Vladimíra Gláserová.

Soutěž E.ON Energy Globe se letos koná v České republice již poosmé a veřejnost rozhoduje o vítězích v pěti soutěžních kategoriích – Obec, Firma, Kutil, Mládež a nově také Stavba. V každé z kategorií je přitom možné vybrat ze dvou projektů, které do finále nominovala odborná komise složená z odborníků Akademie věd ČR.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií