Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

pro clima® představila nový přehledný ceník

11. 12. 2014 | Komerční sdělení


Vysoce výkonné parobrzdné fólie, vnější difuzní fólie či lepidla a lepicí pásky pro dokonale neprodyšné spoje a řadu dalších řešení pro bezchybnou izolaci domu obsahuje nový ceník produktů pro clima®.

Systémy pro clima® zajišťují dokonalé utěsnění objektu, aniž by zbavovaly dům schopnosti „dýchat“. Zajišťují maximální ochranu proti poškození konstrukce a izolace působením vlhkosti, zvyšují tepelnou i akustickou účinnost izolace.

Všechny komponenty systémů pro clima® jsou v ceníku přehledně rozčleněny do několika kategorií. Tou první je vnitřní neprodyšná izolace, kam spadají parobrzdné pásoviny, sanační tapety či vzduchotěsné membrány. Následují vzduchotěsné vnější difúzní folie řady Solitex. Kategorie spojovacích materiálů je dále rozčleněna na neprodyšné lepící tmely, lepící pásky, záplaty či manžety a řešení detailů (jako jsou samolepicí rohy pro vnitřní či vnější těsnění, montážní lišty či třeba vzduchotěsnící průchodky).

Každý produkt v ceníku je opatřen podrobným popisem vlastností a zároveň s vymezením oblasti jeho použití. Nechybí ani tabulka s přesnými technickými údaji, zcela transparentní je také uvádění ceny (za kus i za balení výrobku). Celý ceník je ke stažení na http://www.pro-clima.cz/soubor/zobrazit/cenik-pro-clima. Součástí ceníku jsou také kontakty pro objednání kteréhokoli z produktů či sjednání technické konzultace s odborníky.

Další informace naleznete na www.pro-clima.cz nebo www.compri-izolace.cz.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií