Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Přijďte se podívat na Bioslavnosti 2011!

17. 05. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Stalo se již tradicí, že se pravidelně každoročně přímo v areálu společnosti PRO-BIO ve Starém Městě pod Sněžníkem konají letní Bioslavnosti. Nejinak tomu bude i letos, a proto vás už nyní zveme na jejich 6. ročník, který připadá opět na třetí červencovou sobotu, tedy 16. července 2011.

Bioslavnosti 2011

  • Místo: Staré Město pod Sněžníkem, areál společnosti PRO-BIO
  • Datum: 16.7. 2011
  • Otvírací doba: od 9,30 do pozdních nočních hodin
  • Více informací: www.bioslavnosti.cz
  • E-Mail: probio@probio.cz 

Bioslavnosti opět nabídnou pestrou škálu biopotravin

Přijeďte nakoupit a ochutnat širokou nabídku biopotravin od předních českých pěstitelů a výrobců, seznamte se s novinkami, které na Bioslavnostech budou představeny anebo třeba jen prohodit pár slov přímo s ekofarmáři.  Čekat na vás budou čerstvé kozí a ovčí sýry, pečivo, voňavé čaje a koření, česká sezónní zelenina a ovoce a samozřejmě i klobásky a uheráky z bio vepříků, vína a výrobky z projektů Fair Trade. Najdete zde i výrobky tradiční řemeslné výroby jako keramika, košíky atd. V našem PRO-BIO obchůdku pak nakoupíte náš ucelený sortiment výrobků a to za výhodné „bioslavnostní“ ceny.
 
Těšit se můžete na bohaté občerstvení, kde si na své přijdou jak příznivci klasické masité stravy, tak i zapřisáhlí vegetariáni či makrobiotici. Chybět samozřejmě nebudou tolik oblíbené pohankové palačinky, grilované maso ani točené pivo.

Bioslavnosti: Akce pro celou rodinu

Bioslavnosti jsou akcí pro celou rodinu, kde na vás přímo v areálu společnosti PRO-BIO čeká spousta zábavy, hudby a především výborné jídlo a pití. V programu naleznete také exkurze po ekofarmách v našem okolí a to nejen na Moravě ale i v blízkém Polsku. Zajímá-li vás původ našich mouk, které jsou základem třeba právě vašeho pečení, nenechte si rozhodně ujít exkurzi s podrobným výkladem do našeho bio mlýna, kde vám budou představeny jednotlivé fáze vzniku tohoto produktu.

Pro malé i větší děti je připraven celodenní dětský koutek plný her, zábavy, soutěží  a také dětské divadelní představení.


 
Bioslavnostmi vás po celý den bude provázet hudební program, který vyvrcholí hlavním koncertem Michala Pavlíčka ve večerních hodinách.

Přijeďte si užít celodenní zábavu pro celou rodinu do Starého Města pod Sněžníkem!

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií