Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Pozvánka na tiskovou konferenci k výsledkům studie zabývající se zápachem z bioplynových stanic

14. 09. 2012 | Tisková zpráva


Klastr bioplyn ve spolupráci s CZ Biom – Českým sdružením pro biomasu pořádají v úterý dne 18. září 2012 od 10.00 hodin v Jazz Docku na Janáčkově nábřeží 5 (náplavka) tiskovou konferenci k výsledkům studie, která se zabývá zápachem z bioplynových stanic a začátku informační kampaně Bioplyn rozvíjí venkov.

Na tiskové konferenci vystoupí:

Ing. Jan Habart, PhD., předseda CZ Biom –  Českého sdružení pro biomasu
Prof. Ing. Pavel Tlustoš, CSc., děkan Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze
Ing. Bohumil Belada, místopředseda Agrární komory České republiky

Bioplynových stanic v České republice jako významných zdrojů energie neustále přibývá a tak se s nimi přímo setkává stále více občanů ve všech našich regionech. Přední odborníci na základě nejnovějších studií i poznatků z praxe se zaměří na citlivá a hojně diskutovaná témata, jako je zápach z bioplynových stanic a související otázky.

Klastr bioplyn je společenstvím špičkových výzkumných pracovišť a českých firem bezpečně produkujících obnovitelnou elektřinu a teplo v bioplynových stanicích. Mezi jeho členy patří vedle desítky českých společností kupříkladu CZ Biom, Česká zemědělská univerzita nebo Ústav chemických procesů Akademie věd České republiky. Klastr bioplyn, z.s.p.o. je od roku 2010 řádně registrovaný jako zájmové sdružení právnických osob (reg. č. 306/2010/PZ) na Krajském úřadě Středočeského kraje. Více informací: www.klastrbioplyn.cz

Na setkání se těší,
Samuel Kašpar, ředitel Klastru bioplyn
mobil: 606 608 099

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií