Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Pozvánka na tiskovou konferenci k příležitosti ukončení projektu IUSES

18. 01. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Srdečně vás zveme k účasti na tiskové konferenci, kde budete mít možnost blíže se seznámit s výstupy projektu IUSES (= Intelligent Use of Energy at School, tedy Rozumné nakládání s energiemi ve školách), který zahrnoval 14 evropských partnerů. Dvouletý projekt zaměřený na studenty a pedagogy středních škol a na jejich vztah k efektivnímu využívání energie v každodenním životě se zdárně dostal ke svému konci.

Tisková konference se koná dne 21. ledna, od 10,00 do 11,00 hodin v sídle společnosti ENVIROS, s.r.o., Na Rovnosti 1, 130 00 Praha 3.

Na konferenci vás budeme informovat o výstupech projektu, které tvoří:

  • čtyřdílná sada učebnic tématicky zaměřených na energetickou efektivnost ve třech klíčových oblastech (budovy, průmysl, doprava);
  • interaktivní webová aplikace k energetickým úsporám;
  • výsledky mezinárodní soutěže škol a studentů;
  • stavebnice pro fyzikální pokusy;
  • školení pro pedagogy;
  • další zajímavosti z dvouletého trvání projektu.

Svou účast prosím potvrďte do středy 19. ledna 2011 na e-mailové adrese: vlasta.svejnohova@enviros.cz nebo telefonicky na čísle: 724 344 934.

Pro účastníky konference bude připraveno občerstvení.

Těšíme se na vás.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií