Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Pozvánka na seminář Jak se žije v pasivním domě a poradenské fórum

12. 04. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Dovolujeme si vás touto cestou pozvat na bezplatný seminář „Jak se žije v pasivním domě, který se uskuteční v rámci Brněnských dnů pro Zemi dne 19. dubna 2011 od 16.00 h v přednáškovém sále budovy Veřejného ochránce práv, na Údolní 39 v Brně. Na semináři vystoupí Jan Bárta, ředitel Centra pasivního domu, architekt Aleš Brotánek, stavitel Zdeněk Kaňa a především čtyři majitelé pasivních domů, kteří se s vámi ochotně podělí o praktické zkušenosti s bydlením v pasivním domě.

Seminář „Jak se žije v pasivním domě“

Kdy: 19. dubna 2011, od 16.00 hodin
Kde: Přednáškový sál v budově Veřejného ochránce práv, Údolní 39, Brno

Program:

  • 16:00 – 16:10 „Pasivní domy v ČR“, Ing. Jan Bárta, Centrum pasivního domu
  • 16:10 – 16:40 „Srovnání cen pasivní dům vs. klasický dům“, Zdeněk Kaňa, H.L.C. spol s r.o.
  • 16:45 – 17:45 „Proč a jak stavět pasivní domy“, Akad. arch. Aleš Brotánek, AB Design Studio
  • 17:50 – 18:00 přestávka
  • 18:00 – 18:30 „Jak se mi žije v pasivním domě“, majitel PD
  • 18:35 – 19:05 „Jak se mi žije v pasivním domě“, majitel PD
  • 19:10 – 19:40 „Jak se mi žije v pasivním domě“, majitel PD
  • 19:45 – 20:15 „Jak se mi žije v pasivním domě“, majitel PD

Po každém z příspěvků bude následovat krátká diskuze.

Pro potvrzení vaší účasti prosím vyplňte stručný formulář na http://www.pasivnidomy.cz/akce/seminar-jak-se-zije-v-pasivnim-dome-v-brne.html.

Hodí se na stavbu pasivního domu váš pozemek? Potřebujete posoudit již navržený projekt? Zajímá vás, jakou dát izolaci nebo jak vyřešit zasklení? Na stavebním veletrhu IBF v Brně na vás 12. – 16. dubna 2011 v pavilonu V na stánku č. 60 Centra pasivního domu čekají odborní poradci s odpovědí u poradenského stolu.

Chtěli byste si nechat zhodnotit projekt svého pasivního domu a zároveň se poučit z připomínek k dalším projektům? Pak je pro vás určeno skupinové poradenství na poradenském fóru.

Poradenské fórum „Můj pasivní dům“

Kdy: 20. dubna 2011, 13.00 – 18.00 hodin
Kde: Administrativní a školící centrum Jihomoravského kraje, Cejl 73, Brno
Forma fóra: skupinová konzultace projektů pasivních a nízkoenergetických domů, možnost účastnit se buď jako investor projektu pasivního domu nebo jako pasivní posluchač

Přihlášku na poradenské fórum o pasivních domech naleznete na http://www.pasivnidomy.cz/poradenske-forum-muj-pasivni-dum-podruhe-v-brne.html.

Seminář, poradenský stůl i poradenské fórum jsou pořádány za finanční podpory SFŽP a MŽP jako součást projektu Síť center pasivních domů. Akce je součástí Brněnských dnů pro Zemi.

Těšíme se na viděnou!

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií