Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Nový výrobní závod společnosti Kyocera v České republice

03. 02. 2011 | Tisková zpráva


Japonský technologický koncern Kyocera, jeden z předních světových výrobců v oblasti fotovoltaických systémů, rozšiřuje ve dvou závodech svou výrobu fotovoltaických modulů. Zatímco produkce v české Kadani bude rozšířena o další výrobní objekt, v Tianjinu nová továrna nahradí starý výrobní závod. Každý z těchto dvou nových objektů bude mít objem výroby 360 megawattů.

KYOCERA zvyšuje kapacitu produkce fotovoltaických modulů

V  Kadani právě začínají práce na výstavbě nové tovární budovy. Kyocera tak jde energicky za svým cílem zvýšit do roku 2013 celkový objem výroby na jeden gigawatt.

S oběma výrobními provozy tak Kyocera jen v Kadani dosáhne celkového objemu 560 megawattů. Česká republika se tak stane místem s největší produkcí fotovoltaických modulů koncernu Kyocera na světě. Závod v Kadani již v minulosti dodával fotovoltaické moduly pro velké projekty v Evropě, mimo jiné 53,1 megawattů pro tři fotovoltaické elektrárny ve Španělsku.

Distributorem fotovoltaických modulů koncernu Kyocera pro český trh je velkoobchodní společnost Soleg s.r.o., Koperníkova 6, 301 00 Plzeň, tel. 377 331 915, info@soleg.cz

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií