Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Nové okenní pásky pro clima®

11. 12. 2014 | Komerční sdělení


Značka pro clima® rozšiřuje sortiment okenních pásek. Novinky doplňují již zavedený sortiment okenních pásek pro clima® CONTEGA SL, CONTEGA EXO, CONTEGA PV a CONTEGA FC, které již dlouhodobě používají někteří z předních výrobců oken a montážních firem.

První ze zmíněných novinek je expanzní, parobrzdná a dešti odolná páska určená pro utěsnění spár z vnější strany CONTEGA FIDEN EXO. Pásky jsou opatřeny samolepícím pruhem a jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům. K dispozici budou v různých velikostech pro všechny obvyklé šířky spár.

Dalším nově představeným produktem je páska CONTEGA SOLIDO SL – vzduchotěsná, snadno omítatelná páska do interiéru s celoplošným lepením a rozděleným separačním papírem pro snadnou montáž v průběhu instalace okna, ale i po až po ní. Pevné vodotěsné lepidlo zajišťuje rychlé a trvalé přilepení k podkladu, ať už jde o dřevo či minerální podklady (beton, vápenopískové zdivo). Páska CONTEGA SOLIDO SL zajistí, že napojení bude vzduchotěsné a bude fungovat jako parobrzda.

Do exteriéru je určena páska CONTEGA SOLIDO EXO, která zajišťuje difúzně otevřené (a větrotěsné) napojení oken či dveří k podkladům ze dřeva, zdiva či betonu. Spoj je ihned po nalepení odolný jak proti větru, tak proti prudkému dešti. Vzhledem ke své vysoké přilnavosti se tyto pásky uplatní jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích.

Další informace naleznete na www.pro-clima.cz nebo www.compri-izolace.cz.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií