Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

NOVÉ odpovědi na ekoporadenské dotazy volně k dispozici

18. 12. 2014 | redakce Nazeleno.cz


Jste začínající ekoporadce nebo si rozšiřujete svou odbornost a chcete se ujistit, že vaše odpověď klientovi odpovídá standardům v ekoporadenství? Nebo vás trápí problém týkající se ochrany životního prostředí? Máme pro vás připravenou aktualizovanou a rozšířenou databázi nejčastěji kladených otázek a odpovědí v ekoporadnách.

Síť ekologických poraden připravila aktualizovanou a doplněnou wikikartotéku s ekoporadenskými otázkami a odpověďmi, která slouží jako pomocník začínajícím ekoporadcům, ale i zkušeným kolegům, kteří si rozšiřují svou odbornost. V neposlední řadě je významným zdrojem informaci i pro veřejnost, která tak získá aktualizovaný soubor informací o ochraně životního prostředí.

Ve wikikartotéce jsou volně dostupné odpovědi téměř tři stovky dotazů nejčastěji kladených v ekoporadnách. Pro přehlednost jsou otázky rozdělené do 14 tematických okruhů, mezi které patří například ochrana přírody, energie, ekospotřebitel, bydlení a domácnost, účast veřejnosti, chemické látky v domácnostech a v prostředí…. Každá otázka je připravená v jednotné struktuře, kde nechybí základní informace k problému, odkazy na další literaturu či kontakt na odborníka, který otázku zpracoval pro další konzultaci k upřesnění problému. Wikikarotétka tak slouží nejenom jako zdroj informací, ale také jako zdroj kontaktů na odborníky, kteří se daným problémem zabývají.

Celá wikikartotéka je k dispozici na webových stránkách www.ekoporadna.cz/wiki.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií