Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Nová řada tepelných čerpadel ENBRA definuje nový standard komfortu ve vytápění

07. 07. 2015 | Komerční sdělení


Společnost ENBRA uvádí na český trh novou řadu úsporných tepelných čerpadel s velmi komfortním ovládáním. Zařízení jsou navržena s ohledem na potřeby současného uživatele. Nabízí proto extrémně vstřícné uživatelské rozhraní, snadnou integraci dalších zdrojů tepla nebo možnosti začlenění do nadřazených systémů. Hospodárný provoz tepelných čerpadel ENBRA dokládá i certifikace nezávislé autorizované laboratoře spadající pod hlavičku mezinárodního sdružení Eurovent.

Tepelná čerpadla typu vzduch-voda, která na český trh nyní uvádí společnost ENBRA, nabídnou uživatelům nadstandardně vysoký komfort obsluhy nejen díky vstřícnému dotykovému ovládání. Samozřejmostí je také dálková správa přes internet prostřednictvím chytrého mobilního telefonu nebo možnost začlenění do složitějších systémů moderních budov. Zárukou kvality pro konečného uživatele je také kompletní vývoj a výroba těchto tepelných čerpadel v rámci EU.

Díky modulární koncepci systému ENBRA SMART lze snadno integrovat další zdroje tepla, jako jsou kotle či solární systémy pro ohřev vody. Velký důraz je zde kladen na vysokou kvalitu připravované teplé vody, kterou obzvláště ocení rodiny s dětmi nebo senioři. Součástí produktových řad jsou tepelná čerpadla o výkonu od 6 do 50 kW. Všechny modely v produktových řadách splňují náročné podmínky energetické třídy A++.

Výhodou tepelných čerpadel ENBRA typu monoblok je mimořádně snadná instalace. Při jejich zapojování totiž není potřeba vůbec zasahovat do chladicího okruhu. To se samozřejmě projeví také v nižších nákladech na samotnou montáž zařízení,“ popisuje výhody snadné instalace Ivo Zabloudil, produktový manažer společnosti ENBRA, která se zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky. „Koncepce nezávislého záložního zdroje monobloku v systému ENBRA SMART pak navyšuje úroveň provozního komfortu tím, že uživateli nabízí zcela jednoduché zprovoznění otopného systému i v případě odstavení tepelného čerpadla, a to v horizontu pouhých několika sekund,“ doplnil Ivo Zabloudil.

O snadnou detekci případných závad se stará pokročilý autodiagnostický systém, který uživatele upozorní na případné problémy. Ovládací rozhraní i autodiagnostika jsou plně lokalizovány do českého jazyka. Součástí tepelných čerpadel je rozhraní 0 až 10 V a výstup pro chybové hlášení pro jejich snadné zapojení do systémů chytrých domácností. Díky plynulému řízení výkonu ventilátoru, oběhového čerpadla a kompresoru jsou tepelná čerpadla ENBRA velmi tichá. V letních měsících je pak lze využít pro chlazení interiéru domu.

Součástí tepelného čerpadla ENBRA typu biblok je vnější jednotka s ventilátorem a vnitřní jednotka, která obsahuje řídicí elektroniku a případně také integrovaný zásobník na teplou vodu o objemu 190 nebo 250 litrů. Kapacita zásobníku je navržena pro potřeby běžné domácnosti. „Tepelné čerpadlo ENBRA cílí na moderní zákazníky, kteří preferují vysoký komfort a chtějí též snížit svou závislost na rostoucích cenách energií. Vysokou kvalitu tepelných čerpadel ENBRA pak potvrzují prestižní mezinárodní certifikáty Eurovent od nezávislé autorizované laboratoře,“ uvedl Ivo Zabloudil, produktový manažer společnosti ENBRA. „Náročného uživatele jistě zaujme multifunkční, ale zároveň velmi intuitivní ovladač nebo i atraktivní vzhled, na kterém se podílel uznávaný umělec Silvano Bellintani. Vnitřní jednotka bibloku ENBRA proto může být i přiznanou součástí interiéru domu a uživatelé ji nemusejí schovávat do technické místnosti,“ doplnil Ivo Zabloudil.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií