Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Nová přírodní kosmetika a BIO kosmetika

30. 11. 2011 | Tisková zpráva


Nabídka na našem trhu se rozšířila o nové značky certifikované přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky z Itálie a Francie. ARGITAL - Douces Angevines - Omoyé a Sommital. Každá z nich je výjimečná, každá má svoji osobitou filosofii a všechny spojuje stejný cíl: "Zdravá, čistá a účinná přírodní kosmetika, která obnovuje přirozené funkce pokožky a dává jí impuls k vlastní regeneraci."

ARGITAL - Italská přírodní kosmetika na bázi zeleného jílu

Zelený jíl mořského původu a léčivé rostliny s certifikací Demeter, spolu s antroposofickým přístupem podle Rudolfa Steinera tvoří základ této kosmetiky. Účinnost jednotlivých složek je umocňována procesem tzv. „dynamizace“. Duchovním otcem a zakladatelem firmy ARGITAL je biolog Dott. Giuseppe Ferraro. Za více než 30 let své existence se firma stala dominantním výrobcem kosmetiky na bázi zeleného jílu.

Kosmetika ARGITAL, jejíž součástí je šetrná dětská BIO kosmetika pro komplexní péči o jemnou pleť miminek i přípravky na různé kožní problémy, je oceňována nejen v Evropě, ale i jinde na světě, například v Japonsku a USA.

Má certifikaci BDIH pro přírodní kosmetiku a BIO řada též ochrannou známku ICEA.

Douces Angevines - "Haute couture" ve světě luxusní BIO kosmetiky

Vřelý vztah k rostlinám, hluboké pochopení jejich až magických účinků a poznatky moderní vědy. To vše spolu s tradičními řemeslnými postupy středověkých bylinkářek, ruční výrobou a využitím přírodních energií Slunce a Měsíce, tvoří francouzskou značku Douces Angevines.

Přináší zcela nový typ produktu, takzvané Cosmeto-Fluids®, neboli Kosmetické fluidy. Jsou to speciální směsi za studena lisovaných rostlinných olejů, přírodních esencí z citrusových plodů, květinových extraktů, pryskyřic, dynamizovaných macerátů a čerstvých rostlin. Jsou blízké lidskému organismu a oleje v nich obsažené jsou perfektně přizpůsobeny pokožce, takže jsou pro ni opravdovým blahem. Pokožka může dýchat, přirozeně se regeneruje a necítí se ucpaná. Jsou vysoce koncentrované, neobsahují vodu a podíl biosložek z jejich celkového složení je 95–100 %. Dětská řada je 100% BIO!

Značka Douces Angevines existuje téměř 20 let a je k dostání v luxusních evropských buticích nebo v BIO kosmetických salonech. Přípravky mají certifikaci Cosmebio a Ecocert.

Omoyé a Sommital - „Africké tajemství krásné pleti"

Tradiční africká receptura stará 3 tisíce let, kterou si předávaly domorodé ženy z pokolení na pokolení, a moderní laboratoř pro zkoumání souvislostí v oblasti péče o pokožku a léčení různých kožních problémů, je principem francouzské luxusní kosmetiky Omoyé a Sommital. Nabízí BIO kosmetiku té nejvyšší kvality, s nádhernými smyslnými vůněmi a až neuvěřitelnými revitalizačními a omlazujícími účinky, které vychází ze spojení 25 afrických rostlin.

Přípravky mají certifikát přírodní kosmetiky Cosmebio a BIO certifikaci od společnosti Ecocert.

Kde můžete nové značky koupit?

Nové značky naleznete v internetovém obchodě www.CosmeticaNatura.cz.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií