Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Nesprávně vyplněná žádost o dotaci z programu Zelená úsporám? E.ON nabízí profesionální pomoc

29. 04. 2011 | Tisková zpráva


Žadatelé o dotaci na energeticky úsporná opatření z programu Zelená úsporám dostali od Státního fondu životního prostředí (SFŽP) 60denní lhůtu na opravení nesprávně vyplněných žádostí. Zákazníci E.ON, kterých se to týká, mohou v této souvislosti využít služeb energetických poradců E.ON Poradenského centra nebo slevu 15 % na služby společnosti RENARDS dotační.

Energetická společnost E.ON je svým zákazníkům partnerem v oblasti úspor energie a využívání obnovitelných zdrojů. Proto mají naši zákazníci možnost nechat si poradit nebo využít dalších služeb E.ON Poradenského centra, a to osobně, po telefonu nebo prostřednictvím internetu na www.eon.energieplus.cz,“ upozorňuje mluvčí E.ON Vladimír Vácha.

E.ON vychází vstříc zákazníkům, kteří potřebují v dané lhůtě opravit žádost o dotaci z programu Zelená úsporám, a nabízí jim slevu 15 % na služby partnerské společnosti RENARDS dotační, která jim může pomoci nejen s rychlou opravou žádosti, ale také pokud potřebují:

  • vyřešit doplňující otázky SFŽP v rámci kontroly žádosti,
  • na základě plné moci zastupovat při osobním jednání se SFŽP,
  • stanovit a vysvětlit harmonogram jednotlivých kroků v souladu s pravi-dly dotačního programu Zelená úsporám,
  • průběžně kontrolovat dokumenty, potřebné k proplacení dotace (kontrola náležitostí faktury před jejím zaplacením apod.).
  • metodicky řídit změny v projektu (odchýlení se od žádosti),
  • zpracovat formuláře potřebné k proplacení dotace,
  • zajistit služby energetického auditora, projektanta či bankéře.

Podle aktuálních zpráv Státního fondu životního prostředí budou mít žadatelé pouze jedinou šanci na opravu žádosti. To klade vysoké nároky na odbornost, preciznost a také rychlost provedení opravy. Proto jsem rád, že můžeme zákazníkům společnosti E.ON nabídnout naše dlouholeté zkušenosti v dotační oblasti a tuto opravu za ně kompletně vyřídit,“ říká Milan Sedláček ze společnosti RENARDS dotační.

Kontakty

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií