Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

LAMA vstupuje do nového roku s novou identitou a levnější cenou plynu pro domácnosti

09. 12. 2011 | Tisková zpráva


Zatímco RWE a další společnosti od nového roku zdražují, Levný plyn od LAMA energy bude od 1. ledna 2012 díky i díky vlastní těžbě plynu na Břeclavsku ještě o procento levnější.

LAMA energy group a.s., dodávající plyn domácnostem pod značkou LEVNYPLYN.CZ, zlevní ve všech regionech ceny zemního plynu o 1 procento.  Díky zdražení velkých konkurentů o 9 procent se tak dostává na cenu až o 20 procent nižší oproti dominantnímu dodavateli.

LAMA energy oznámila záměr jít s cenou dolů již v listopadu tohoto roku, nicméně sleva se neobešla bez váhání: „Když konkurence přišla se zprávou o 9% zdražení, ocitli jsme se v situaci, kdy nám stačilo zachovat stávající cenu, abychom dosáhli na 20% slevu oproti RWE. Nechtěli jsme ale porušit slib, který jsme dali naším zákazníkům, a proto zlevňujeme. Navíc díky možnostem, které nám dává vlastní těžba plynu v ČR, máme prostor pro další pohyb s cenou směrem dolů do budoucna,“ říká obchodní ředitel Jan Ležík.

Další velkou změnou je přechod firem skupiny LAMA na holdingovou strukturu se zastřešující společností LAMA energy group.

LAMA energy group: Nová identita společnosti

LAMA energy group je dynamicky se rozvíjející kapitálově silná skupina ryze českých firem podnikajících ve středoevropském regionu. Do skupiny LAMA energy group patří následující firmy:

LAMA energy, a.s.: je dodavatelem zemního plynu a elektřiny, které prodává pod obchodní značkou levný plyn a levný proud domácnostem a firmám.
Česká naftařská společnost: zabývá se těžbou ropy a zemního plynu na území jižní Moravy.
Lama trade: zabývá se nákupem energetických surovin na mezinárodních trzích a jejich prodejem.

Skupina LAMA energy group je v současnosti jediná na českém trhu, která plyn zároveň těží a dodává odběratelům.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií