Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Ke každému plynovému ohřívači ENBRA obdržíte jako dárek CCS kartu s kreditem 300 Kč

03. 05. 2016 | Komerční sdělení


Společnost ENBRA připravila pro své zákazníky cenovou akci s názvem „Tankujte grátis s plynovými ohřívači“. Každý zákazník, který si v květnu, červnu nebo červenci zakoupí plynový zásobníkový ohřívač ENBRA, obdrží navíc jako dárek CCS bonus+ kartu s kreditem 300 Kč. Kartu lze využít pro nákup pohonných hmot a dalších služeb na benzínových stanicích.

Plynové zásobníkové ohřívače ENBRA vyrábí renomovaná americká firma Rheem. Jsou určeny hlavně pro domácnosti s vyššími nároky na kvalitu a množství teplé vody a je možné je instalovat také v obytných prostorách. Ohřívače ENBRA mají díky vyměnitelné magnesiové anodě dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádný průběžný servis. K jejich bezpečnému provozu přispívá pojistka zpětného tahu spalin. „Zásobníkové ohřívače ENBRA nabízejí velmi dobrý poměr ceny a kvality a díky integrované pojistce zpětného tahu spalin splňují i ty nejvyšší nároky na bezpečnost provozu. Dárek ke každému zakoupenému ohřívači jistě bude pro naše zákazníky dalším příjemným bonusem,“ uvedl Karel Vlach, generální ředitel společnosti ENBRA, která se zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky.


Cenové akce „Tankujte grátis s plynovými ohřívači“ mohou využít všichni zákazníci, kteří si koupí některý z řady plynových zásobníkových ohřívačů ENBRA. Akce začala 1. 5. 2016 a končí 31. 7. 2016.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Hublot will be the final details of replique montre its structurejoeychen08. 10. 2016 08:37
Hublot will be the final details of replique montre its structurejoeychen08. 10. 2016 08:37
Hublot will be the final details of replique montre its structurejoeychen08. 10. 2016 08:38
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií