Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Hitem letošního léta je SWEET LOFT

23. 07. 2012 | Tisková zpráva


Společnost IP Polná představuje novinku v bydlení SWEET LOFT. Bydlení na sladké a veselé půdě.

Buďte IN

Máte půdu, kterou užíváte jen k odkládání nepotřebných věcí nebo k sušení prádla? Představujeme snadné řešení – SWEET LOFT. Jednoduchá přestavba za pár korun a za pár hodin. Vytvoříme hernu, ateliér, posilovnu nebo relaxační centrum.

Pokojík za 1 den

Pomocí nové technologie vznikne na půdě lehká rovná podlaha s přesností laseru. Základem je rošt, který vytvoří čtvrtmetrový prostor k zafoukání tepelnou izolací MAGMARELAX® ECO. Dutinu s nafoukanou izolací zaklopí OSB deskami na pero a drážku. Tepelná izolace udrží v domě teplo. Teplý vzduch už nemůže stropem uniknout. Izolace tlumí hluk, chrání proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí. Izolování je hotovo již za tři hodiny a za plného provozu domácnosti.

Ráj barev

Novinka SWEET LOFT nabízí celou řadu barev, kterými si můžete vymalovat nový pokoj. Trendem tohoto léta je žlutá a oceánově modrá. Majitel firmy IP POLNÁ Ing. Radim Vaněk přiznává, že doma SWEET LOFT má jako tělocvičnu a posilovnu. „Kamarádi na půdě vytvořili hernu pro děti. Když venku prší, mají si kde hrát,“ říká.

Máte na to?

SWEET LOFT je zcela zdarma. Díky tepelné izolaci podlahy se zaplatí z úspor na topení do 4 -5 let.  Klikněte na www.magmarelax.cz/puda a vyplňte nezávaznou poptávku nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 100 533
Do konce července můžete získat slevu 15% a zároveň budete zařazeni do slosování o skvělý relaxační pobyt!
Neváhejte!  SWEET LOFT splní vaše sny!
www.ippolna.cz

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií