Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Herečka a moderátorka Kateřina Winterová píše o ekologii a udržitelném rozvoji

21. 11. 2016 | Komerční sdělení


Herečku a zpěvačku Kateřinu Winterovou zná české publikum zejména jako moderátorku populárního pořadu Herbář, který běží na obrazovkách České televize. Letos na podzim navíc připravila pro web Ecofuture.cz sérii článků, které se věnují otázce globálního oteplování, ekologické mobility nebo odpadům.

Série článků pro Ecofuture.cz přímo navazuje na vybraná témata Herbáře, jehož čtvrtá řada běží od začátku října na kanále ČT1. „Během natáčení jsme například navštívili rakouský ledovec Grossglockner, který se od roku 2014 zmenšil o 2,5 kilometru. Nebo jsme se vydali elektromobilem Tesla do Dánska, abychom se podívali, jak v této zemi přistupují k úsporám energií a udržitelnému rozvoji,“ upřesňuje Kateřina Winterová.

Kateřina dále pro Ecofuture.cz vyzpovídala průkopníka elektromobility v Česku, pana Jaromíra Marušince. Podobně se na webu objeví nezkrácený rozhovor s Beou Johnson, světovou celebritou v problematice odpadového hospodářství. Bea přednáší po celém světě na téma zodpovědného nakládání s odpady a její domácnost jde v tomto ohledu příkladem – za rok vyprodukuje pouze jednu skleničku odpadu. „Jednotlivé články a rozhovory od Kateřiny se budou na Ecofuture.cz objevovat až do konce měsíce listopadu,“ upřesňuje Roman Kouba ze společnosti E.ON, která web provozuje.

Magazín Ecofuture.cz je vedle E.ON Rádce jednou z obsahových platforem energetické společnosti E.ON. Věnuje se otázce udržitelného rozvoje a každý týden přináší reportáže, rozhovory a novinky zabývající se ochranou přírody, jež je zdrojem civilizačního pokroku na naší planetě.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií