Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

HELUZ se na CONECU pokusí získat zlatý hattrick

29. 03. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Třetí Zlatou plaketu v řadě za sebou se na bratislavském veletrhu CONECO/RACIOENERGIA 2011 pokusí získat společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Veletrhu, který se koná ve dnech 29. 3. – 2. 4. 2011 v areálu Incheba Expo Bratislava se HELUZ zúčastňuje pravidelně, Zlatou plaketu se jim v roce 2009 podařilo získat za broušené cihelné bloky Supertherm STI SB a v roce 2010 za broušené cihelné bloky HELUZ Family a komínové systémy. Letos se soutěžního klání zúčastní s nosným roletovým a žaluziovým překladem HELUZ.

Roletový a žaluziový překlad HELUZ obsahuje tepelnou izolaci

Nosný roletový a žaluziový překlad HELUZ je ucelený keramobetonový výrobek se schránkou pro osazení venkovních rolet a žaluzií. Představuje kompletní systém se zabudovanou tepelnou izolací, snadnou montáží a možností osadit venkovní stínicí systém kdykoli během užívání stavby.

Díky tomuto jedinečnému řešení získal před měsícem Zlatou cenu České stavební akademie v soutěži Stavební výrobek – technologie roku. Mimo soutěžní výrobek představí HELUZ na CONECU i nepálené cihly HELUZ Nature Energy, k vidění budou též cihelné komíny a ukázka tří způsobů lepení broušených cihel.

Veletrh CONECO, jež má za sebou již 32letou historii, je největším a nejvýznamnějším veletrhem konaným na Slovensku. Pravidelně se ho účastní více jak 600 firem z desítky různých zemí, v roce 2010 jej navštívilo více jak 150 000 zájemců. „CONECO považujeme za prestižní záležitost a získaných ocenění si zde velmi vážíme,“ komentuje účast na veletrhu obchodní ředitel Ing. Jan Krampl. Padesátimetrový stánek společnosti HELUZ najdou zájemci na letošním ročníku v hale B0 pod číslem 402.

O společnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. vznikla v roce 1992. Vlastní celkem osm výrobních provozů ve třech lokalitách. V Dolním Bukovsku, kde sídlí také centrála společnosti, je cihlářská výroba, výroba stropních konstrukcí, výroba roletových překladů a výroba cihelných komínů. V Hevlíně u Znojma jsou dva výrobní závody na kompletní cihlářský sortiment a v Libochovicích nedaleko Prahy je cihelna a panelárna.

Společnost je největším českým výrobcem cihlářského zboží. Vyrábí a dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, jehož součástí jsou tepelně-izolační cihelné bloky pro obvodové zdivo, cihly pro nosné, příčkové a akustické zdivo, keramické stropy a překlady, nosné překlady pro venkovní rolety a žaluzie, keramické stropní panely, cihelné komíny, cihelné obkladové pásky a nepálené cihly.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií