Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Fotovoltaika na veletrhu FOR ELECTRON 2011

09. 11. 2010 | Tisková zpráva


Velcí hráči z oboru fotovoltaických technologií budou ve dnech 12. - 15. dubna 2011 vystavovat na veletrhu FOR ELECTRON na pražském výstavišti PVA Letňany.

Odborníci z oboru elektrotechniky a energetiky se tradičně potkávají na jaře v Praze,“ vysvětluje David Řeháček, Managing Director SMA Czech Republic. „Těší nás, že se v rámci veletrhu FOR ELECTRON představí hned několik významných společností z oboru fotovoltaiky a že obnovitelné zdroje zde budou důležitou samostatnou kapitolou,“ doplňuje David Řeháček.  

Pro nás jako inženýrskou firmu v oblasti fotovoltaických elektráren a záložních zdrojů je velice důležité prezentovat se spolu s našimi dodavateli technologií. Díky tomu má návštěvník veletrhu možnost získat informace nejen o jednotlivých komponentech systému, ale i o jeho komplexním řešení a realizaci celého projektu,“ komentuje účast SMA na veletrhu Michal Bošela, Marketing Manager společnosti Silektro.

Společnosti, které se představí na FOR ELECTRON

SMA Czech Republic je dceřinou společností německého koncernu SMA Solar Technology, předního výrobce fotovoltaických střídačů – ústředních komponent každého fotovoltaického systému. SMA vyrábí široké spektrum typů střídačů – nabízí vhodné střídače pro jakýkoliv použitý typ fotovoltaických panelů, pro všechny výkony fotovoltaických systémů, pro fotovoltaické systémy zapojené do rozvodné či distribuční sítě, i pro ostrovní systémy.
Web: www.SMA-Czech.com Email: Info@SMA-Czech.com Tel: +420 235 010 400

FRONIUS vyvíjí, vyrábí a po celém světě prodává fotovoltaické střídače, nabíjecí systémy akumulátorů a svařovací techniku. V České republice působí od roku 1991, o rok později firma otevřela výrobní závod v Českém Krumlově. Filozofií firmy je sázka na jedinečnost výrobků, kvalitu a vynikající servis.
Web: www.fronius.cz Email: pv-service-cz@fronius.com Tel: +420 272 111 011

ROAD ENERGY (CZECH) je firmou dodávající na český trh fotovoltaické panely vybraných korejských výrobců (S-Energy, Symphony Energy, Hyundai, Shinsung a LS industies). ROAD má v Praze své skladovací prostory a pro své zákazníky řeší logistiku, potřebné formality i cla. Panely dodává až na místo instalace flexibilně, dle aktuálně požadovaného množství. Prostřednictvím smluvních partnerů umožňuje i celé instalace „na klíč“. Na skladě je průběžně udržována zásoba 500 kW.
Web: www.roadenergy.eu Email: info@roadenergy.eu Tel: +420 226 238 611 

Silektro je společností, jež se dlouhodobě specializuje na řešení, dodávky a související služby v oblasti záložních a fotovoltaických zdrojů elektrické energie. Jako obchodně inženýrská společnost s téměř dvacetiletou tradicí si  zakládá především na ověřené kvalitě a dlouhodobé spolehlivosti dodávaných zařízení. V oblasti fotovoltaických elektráren a zálohování napájecích  sítí (UPS, dieselagregáty, elektrocentrály) poskytuje kompletní portfolio služeb – návrh, projekci, realizaci a servis.
Web: www.silektro.cz Email: solar@silektro.cz Tel: +420 224 250 178

Soleg s.r.o. je odborný velkoobchod dodávající na náš trh špičkové technologie předních evropských výrobců. Nabízené výrobky se pravidelně umisťují na čelních pozicích ve srovnávacích testech prováděných různými institucemi. S pomocí partnerských instalačních firem zajišťuje naše společnost realizace na klíč. Ke standardnímu servisu partnerským firmám patří: podpora při navržení systému, kompletace a dodávka fotovoltaické elektrárny přímo na místo instalace, simulace předpokládaných výnosů, analýza vlivu zastínění na výnos.     
Web: www.soleg.cz Email: info@soleg.cz Tel: +420 377 331 915

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií