Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

FAKRO na londýnském veletrhu Ecobuild

03. 04. 2013 | Komerční sdělení

Veletrhy Ecobuild-ExCeL v Londýně jsou další akcí z oblasti stavebnictví, na které FAKRO představilo svoje nejnovější výrobky. Na rozlehlém (91 m2) expozičním stánku byla vystavena okna se zvýšenou osou otáčení, balkonová a jiná okna FAKRO.


Zákazníci si mohli prohlédnout také systém do plochých střech nebo půdní schody. Největší zájem vyvolalo úplně nové okno FAKRO do plochých střech a balkonové okno se skrytým mechanismem závěsů a integrovaným bočním zábradlím, kterým se FAKRO odlišuje od konkurence. Během tří dnů, kdy veletrh probíhal, navštívilo stánek FAKRO více než tisíc osob.

Veletrh Ecobuild přitahuje do Velké Británie evropské firmy zabývající se výrobou, distribucí a popularizací materiálů a zařízení, které lze zahrnout mezi nejnovější úspěchy na poli obnovitelných a nekonvenčních zdrojů energie, ochrany životního prostředí a ekologických výrobků ve stavebnictví. V době energetické krize je ze strany Britů o tyto výrobky nebývalý zájem. Letos svoji nabídku představilo na tisíc firem. Pořadatelé odhadhují, že veletrh Ecobuild navštívilo kolem 45 tis. návštěvníků.

Letošní veletrh doprovázely také interaktivní semináře a konference týkající se ekologie ve stavebnictví.

Více informací najdete na www.fakro.cz.www.fakro.cz

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií