Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

ENBRA modernizuje svoje autorizované metrologické středisko v Karviné

28. 04. 2015 | Komerční sdělení


Společnost ENBRA, která vlastní a provozuje největší síť zkušeben, zprovoznila v Karviné novou automatizovanou kalibrační linku pro ověřování průtokoměrů a novou ultrazvukovou čistící linku průtokoměrů.

Základ nové kalibrační linky tvoří dvě na sobě nezávislé měřící tratě pro kalibraci měřidel. Jedna z nich umožňuje upnutí měřidel s rozměrem od DN15 do DN25, druhá pak pracuje s měřidly o dimenzi od DN15 do DN65. Nová linka tak umožní zkvalitnit a navýšit kapacitu poskytovaných služeb. Úkolem čisticí linky je odstraňovat z měřidel usazeniny organického i anorganického charakteru. „Instalace nové kalibrační a čisticí technologie zvýší kapacitu autorizovaného metrologického střediska společnosti ENBRA v Karviné,“ sdělil Petr Zdařil, ředitel odštěpného závodu společnosti ENBRA, která se mimo jiné zabývá i rozúčtováním spotřeby vody a tepla. „Díky těmto novým technologiím vzniklo v Karviné další z moderních měřicích středisek, které nám umožní rychleji a pružněji reagovat na požadavky zákazníků a obchodních partnerů,“ doplnil Zdařil.

Nová kalibrační linka se dvěma tratěmi umožňuje metrologické ověřování mnoha typů měřidel, a to jak běžných bytových vodoměrů, tak i větších mechanických, ultrazvukových a indukčních měřičů průtoku. Čisticí linka zajišťuje vysokou efektivitu odstraňování všech usazenin a nečistot, což má značný vliv na přesnost a použitelnost průtokoměrů pro další měření. V procesu výběru čisticí technologie byl kromě rychlosti a kvality výsledku kladen důraz také na minimální dopady čištění měřidel na životní prostředí.

První autorizované metrologické středisko společnosti ENBRA bylo uvedeno do provozu již v roce 1991. V současnosti ENBRA provozuje v České republice pět autorizovaných zkušeben, a to v Brně, Praze, Pardubicích, Plzni a Karviné. V rámci dceřiných společností jsou pak v provozu zkušebny na Slovensku, v Polsku a Rusku.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

good onekarthik10. 04. 2016 14:59
good onekarthik10. 04. 2016 15:00
现场福利,王宝强床上抓娇妻,离婚收场dirty girl15. 08. 2016 09:40
现场福利,王宝强床上抓娇妻,离婚收场dirty girl15. 08. 2016 09:40
www.dirtygirl.mldirty girl15. 08. 2016 09:40
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií