Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Dny dřeva ve firmě HAAS

11. 09. 2012 | Tisková zpráva


Vážené dámy, vážení pánové,

společnost Haas Fertigbau Chanovice, tradiční dodavatel vysoce kvalitních dřevostaveb, specializující se na nízkoenergetické i pasivní rodinné a bytové domy, dále na halové, zemědělské, sportovní stavby a střešní konstrukce, si Vás dovoluje pozvat na „Dny dřeva ve firmě HAAS“.

Společnost Haas Fertigbau Chanovice otevře ve dnech 15.-16.09.2012 brány vysoce moderního výrobního závodu pro své klienty, obchodní partnery i přátele. Pro návštěvníky je připraven velmi zajímavý program ve formě odborných prezentací zaměřených na realizaci a diagnostiku dřevostaveb, prohlídek výrobního závodu a rozsáhlé odborné výstavy renomovaných partnerů.

V rámci kulturního programu se můžete těšit na hudební vystoupení známé skupiny Rangers-Plavci.
Nezapomeňte vzít sebou také děti, na které čeká bohatý, zábavný program v podobě skákacího hradu, kolotoče nebo také ukázky překážkových skoků na koni, exhibice rádiově řízených akrobatických modelů letadel a spousta dalších atrakcí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vedení společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o.

Haas Fertigbau Chanovice s.r.o.
Chanovice 102
CZ- 341 01 Horažďovice
Telefon +420 376 525 111
Fax + 420 376 535 867
www.Haas-Fertigbau.cz

 

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií