Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Daikin začíná exkluzivní partnerský program pro vybrané instalační společnosti

19. 06. 2013 | Komerční sdělení


Praha, červen 2013. Daikin, celosvětová jednička na trhu klimatizací, nedávno spustila partnerský program nazvaný „Home C°mfort Expert“. Tento program ustanovuje Daikin odborníky, Home C°mfort Experty, pro rezidenční trh. Tito partneři byli podrobeni přísnému výběrovému řízení a jsou odborníky na Daikin produkty a technologie.

Daikin vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní klimatizační systémy již více než osmdesát let. Během této doby se firma etablovala jako lídr na trhu prostřednictvím inovativních technologií chlazení a vytápění. Výroba v Japonsku av Evropě zaručuje nejvyšší úroveň spolehlivosti, která je zajištěna přísnou kontrolou kvality.

Jednotky Daikin jsou vysoce energeticky účinné, velmi tiché, snadno ovladatelné a vytváří komfortní pocit uvnitř všech domovů. Široká škála výrobků nabízí ideální řešení pro každé umístění a použití. Přes obchodní partnery Daikin je zaručena vysoká kvalita a spolehlivost, ze které profitují jak instalační firmy, tak koncoví zákazníci. A proto je know-how partnerských firem nesmírně důležité, firmy jsou tak schopné zajistit kompetentní a profesionální poradenství. Z tohoto důvodu, Daikin podporuje partnerské společnosti ještě více tím, že zavádí partnerský program s názvem Home C°mfort EXPERT (HCE).

Společnosti, které nesou toto označení, jsou plně obeznámeny s Daikin produkty a technologiemi. Ve svých showroomech můžou ukázat většinu relevantních Daikin jednotek pro rezidenční využití a jsou zvány na různá školení a semináře, která zvyšují jejich odbornost. Navíc se tito Home C°mfort Experti můžou kdykoliv opřít o silnou technickou podporu Daikin a získávají speciální obchodní a záruční podmínky, ze kterých mají koncoví zákazníci přímé benefity. Daikin těmto partnerským společnostem nabízí také praktickou podporu v komunikace se zákazníky.

To znamená, že označení Daikin Home C°mfort Expert je vyjádřením nejvyšší odbornosti a díky němu se prokazuje způsobilost a profesionální poradenství ve všech oblastech klimatizačních zařízení Daikin. Pro instalační společnosti a koncové zákazníky je tak cennou pomůckou pro výběr správného dodavatele v realizaci optimálního řešení pro inviduální potřeby vnitřního prostředí. Pan Hrvoje Krapanić, výkonný ředitel Daikin Česká republika je hrdý na to, že se tento program spouští také v České republice: „Jsme jednou z prvních zemí, kde byl zahájen partnerský program Home C°mfort Expert. S ním jsme také začali nový a jedinečný vztah mezi vybranými distribučními partnery a Daikinem. Tento vztah je založen na otevřeném a spolehlivém partnerství, společném porozumění businessu a jednom společném cíli: spojit výbornou kvalitu produktů Daikin s dokonalým know-how a kvalitou služeb společností provádějící instalaci a překročit tak očekávání našich zákazníků.“

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.

Pobřežní 3 186 00 Praha 8

www.daikin.cz

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií