Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Conergy „razítkuje“ své výrobky

01. 03. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost Conergy, systémový dodavatel solárních systémů, inovuje značení svých výrobků. Nově přichází s razítkem kvality, které jednoznačně identifikuje výrobky prémiové německé kvality.

Chceme, aby zákazníci po celém světě identifikovali toto logo jako záruku kvality Conergy,“ říká Aleš Spáčil, jednatel společnosti Conergy Česká Republika. Logo se vizuálně podobá razítku s odkazem na tradiční razítkování zkontrolovaných produktů sjetých z výrobní linky.

Text „Premium quality“ a „Engineered in Germany“ odkazuje na nejvyšší jakost fotovoltaických produktů a fakt, že byly vyvinuty německými vývojáři. Společnost tak unifikuje komunikaci svých prémiových produktů směrem ke konečným zákazníkům a instalačním partnerům.

Vizuál razítek:

   

O společnosti Conergy

Společnost Conergy Group je lídrem v oblasti solárních systémů. Jako systémový dodavatel vyvíjí a vyrábí Conergy Group krystalické solární moduly, měniče a montážní systémy.

Společnost Conergy Česká Republika, která je součástí Conergy Group, je schopna svým klientům nabídnout kompletní dodávky zařízení vlastní produkce ve špičkové německé kvalitě. Společnost Conergy Česká Republika je zakládajícím členem České fotovoltaické průmyslové asociace (CZEPHO).

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií