Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

ČEZ v roce 2010 získal více než 60 000 zákazníků na plyn

03. 01. 2011 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Od zahájení prodejní kampaně zemního plynu sektoru domácností v červnu loňského roku získala Skupina ČEZ 60 099 nových zákazníků.

Je to pro nás velmi pozitivní zpráva. Získali jsme zdaleka nejvíce nových zákazníků ze všech dodavatelů na trhu a navíc se podařilo bezezbytku naplnit naše očekávání ohledně počtu zákazníků pro dodávku plynu ke konci roku 2010. I letos bude naše nabídka patřit k těm vůbec nejlevnějším na trhu a věříme, že jí oslovíme další zákazníky,“ říká Alan Svoboda, ředitel divize obchod Skupiny ČEZ.

ČEZ garantuje o 5 % nižší cenu plynu

Pro první čtvrtletí 2011 je cena dodávky plynu (jde o celkovou platbu domácnosti, tedy včetně distribuce) od ČEZ o 7,5 % pod cenou největšího tuzemského dodavatele, kterým je RWE, o 6,5 % levnější než E.ON v jeho distribučním území a o 5 % níže než Pražská plynárenská.

Pokud jde čistě o komoditu plynu, pak je dodávka ČEZ Prodej o 9,4–9,9 % levnější než RWE, o 9,3 % levnější než E.ON a o 6,5 % než Pražská plynárenská. Zákazníci, kteří s ČEZ Prodej uzavřou smlouvu o sdružených dodávkách plynu, získají výhodnější cenu s garancí minimálně o 5 % nižší ceny do konce roku 2011.

Zákazníky získává ČEZ ze všech regionů České republiky, nejvíce přirozeně z oblastí obhospodařovaných skupinou RWE, která má největší podíl zákazníků na českém trhu. Zemní plyn pro segment domácností nabízí Skupina ČEZ od června 2010.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií