Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Češi nyní můžou ve velkém nakupovat stavebniny online, umožní to nový projekt stavebninyokolo.cz

06. 10. 2016 | redakce Nazeleno.cz


Jednoduché vyhledávání a objednání veškerého stavebního materiálu zajišťuje unikátní webový projekt stavebninyokolo.cz. Nová služba funguje jako největší katalog stavebních materiálů v ČR a zároveň vyhledávač lokálních prodejců veškerého stavebního sortimentu. Lidé tak díky tomu ušetří na dopravě, která se v případě nákupu ve vzdálenějších stavebninách mnohdy pohybuje v řádech tisíců korun. Počet zapojených stavebnin od spuštění portálu postupně roste. Do projektu se ještě mohou přihlašovat další, registrace je do konce roku zdarma.

Projekt stavebninyokolo.cz, jenž byl v České republice spuštěn od září, představuje unikátní službu, která vytváří přehlednou online mapu lokálních stavebnin a jejich sortimentu. „Stavebninyokolo.cz jsou největším katalogem dostupného stavebního materiálu v ČR a fungují zároveň jako vyhledávač nejbližší prodejny stavebnin podle aktuální polohy zájemce o jakýkoliv stavební materiál. Prodejny mívají často mnohem nižší ceny stavebních materiálů, než jaké jsou ve velkých řetězcích. Kupující ušetří v naprosté většině případů na dopravě ze vzdálených lokací velkých řetězců a navíc si může vybrat z kompletní nabídky stavebního materiálu v České republice. Úspora při jednom nákupu se tak může pohybovat v řádech tisíců korun. Tato možnost a služba tu dosud chyběla,“ vysvětlil princip projektu stavebninyokolo.cz jeho zakladatel Tomáš Viktořík a dodává, že vyhledávač dle aktuální polohy či zadané adresy stavby zobrazí 3 nejbližší prodejny stavebnin. Kromě toho mohou lidé vyhledávat také konkrétní typ stavebního materiálu od různých výrobců. Vybraný drobný stavební materiál si mohou zájemci vyzvednout okamžitě a zdarma, čímž ušetří další peníze za poštovné.
Další výhodou projektu je jednoduchá aplikace pro vizualizaci produktu. Vyhledávající vyfotí prostor, do kterého chce umístit například nové vodovodní baterie. Pomocí funkce na portálu stavebninyokolo.cz pak vybraný produkt nahraje přímo do vyfocené fotografie a uvidí, jak by konkrétní baterie skutečně vypadala v reálném prostředí jeho koupelny. To usnadní kupujícímu výběr vhodného typu produktu zejména z estetického hlediska a ušetří čas objížděním různých showroomů. Výslednou vizualizaci lze sdílet na sociálních sítích nebo prostřednictvím e-mailu zaslat svým známým. V současnosti funguje aplikace pouze na zobrazení vodovodních baterií, ale plánuje se rozšíření na další sortiment, například dveře.
Přestože projekt funguje teprve několik dní, zaznamenává již první úspěchy jak z hlediska návštěvnosti, tak v počtu zapojených lokálních stavebnin. „14 dnů po spuštění ostré verze máme nárůst spolupracujících stavebnin o 30 %. Mapa pokrytí se pomalu zahušťuje a naším cílem je mít do příštího léta minimálně 50 partnerských prodejen stavebnin, aby si naši zákazníci mohli vyzvednout zboží ve svém okolí. Do projektu stále hledáme lokální prodejce stavebnin a do konce roku jim garantujeme registraci zdarma,“ uzavírá Viktořík.

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Most suitable in replica ray ban the spring you wear "fun" watchjoeychen08. 10. 2016 08:44
 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií