Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Buďte vidět - buďte v kalendáři EKOakcí 2012!

20. 09. 2011 | magazín Enviweb


Pořádáte ekologickou akci? Nabízíte služby nebo výrobky pro životní prostředí? Inzerujte v nástěnném kalendáři EKOakcí 2012!Tři odborné časopisy, čtyři tematické weby, 23 ekologických poraden, desítky úřadů státní správy a 20 000 výtisků kalendáře se postarají, aby se o vás vědělo!

Co inzerovat?

Jakoukoli odbornou akci, chystanou na rok 2012 - seminář, konferenci či veletrh.Vaši firmu s nabídkou ekologických služeb nebo produktů formou reklamního banneru.

Kdo dostane kalendář EKOakcí?

Čtenáři časopisů Vodní hospodářství, Odpady a EKO. Návštěvníci ekologických poraden sítě STEP. Pořadatelé všech propagovaných akcí, inzerující firmy a také úřady státní správy. To je celkem 20 000 výtisků kalendáře s Vaší akcí či reklamou!

Jak bude kalendář vypadat?

Barevný nástěnný kalendář v podobě oboustranného plakátu formátu A1, se 7mi sloupci dle měsíců na každé straně. U každé akce bude uveden název, místo konání, logo akce a také její www odkaz, to vše na ploše cca 50x15 mm. Doba trvání akce bude vyznačená barevným proužkem, který zároveň označuje její typ (zelená barva - veletrh, modrá - konference, oranžová - seminář).
 
Reklama bude umístěná na okrajích plakátu (na obou stranách), v obdélnících/bannerech 65x35 mm. Může mít libovolnou grafiku a barevnost.

Jaké dostanete bonusy?

Kromě 20 000 papírových výtisků budou akce z kalendáře k vidění na stránkách Enviweb.cz, EKOakce.cz, Ekologove.cz, Odpady.ihned.cz a Vodnihospodarstvi.cz.

Na svou akci/reklamu obdržíte zdarma 50-100 výtisků kalendáře (podle typu akce) a za režijní cenu si můžete objednat i větší počet.

Kde si objednat inzerci (a ušetřit)?

Zaujala vás možnost propagace v kalendáři? Zadejte svou objednávku pomocí formuláře na EKOakce.cz! Na této stránce najdete také ceník, přehled důležitých termínů a požadavků na podklady k inzerci.
 
Pokud si stihnete objednat inzerci do 16. 10. 2011, získáváte slevu 15%! Pokud budete propagovat více než jednu akci, každou další máte se slevou 40%!

A to není všechno - ve spolupráci s partnerskými časopisy Vodní hospodářství, Odpady a EKO jsme připravili balíčkové ceny inzerce. Na inzerci v posledních letošních číslech těchto časopisů (ve kterých vyjde tištěný kalendář) mohou inzerenti kalendáře EKOakcí získat další slevu 15%, stejně jako na inzerci na www.EnviWeb.cz objednanou do konce roku.
 
Objednejte si včas - počet míst pro reklamu nebo překrývající se akce je omezený!

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií