Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Bohemia Energy nezdraží elektřinu

05. 12. 2011 | Tisková zpráva


Bohemia Energy na rozdíl od ostatních dodavatelů elektřinyod 1. 1. 2012 nezvýší ceny elektřiny. Díky tomuto rozhodnutí je Bohemia Energy od Nového roku nejlevnějším dodavatelem elektřiny v ČR.

Bohemia Energy nechává v platnosti dosavadní ceníky

Zatímco ostatní dodavatelé hlásí zdražení od 3,6 do 8 procent, pro naše zákazníky budou i nadále platit dosavadní ceníky. Nechtěli jsme zákazníkům nadělit pod stromeček zdražení, protože víme, že v zimě je každý měsíc dražších energií citelně znát,“ říká jednatel Bohemia Energy Ing. Jiří Písařík.

Zachovat stejné ceny můžeme díky úspěšným nákupům elektřiny na burze v uplynulém období. Nakupovali jsme za výhodnějších podmínek než třeba ČEZ, protože jako alternativní operátor můžeme nakupovat flexibilněji a využívat k nákupu především ta období, kdy dojde k výkyvu cen směrem dolů. Navíc se nám daří dále zefektivňovat fungování firmy,“ vysvětluje Jiří Písařík.

Produkt Garance: Záruka nižších cen energie

Začíná se podle něj také projevovat úspora z rozsahu: jako již zavedený dodavatel má BEE natolik velké portfolio zákazníků, že se firmě daří lépe dojednávat ceny a déle je držet. „Případné zvýšení cen v průběhu roku 2012 sice vyloučit nemůžeme, bude záležet na vývoji spotřeby u našich zákazníků a na vývoji cen na energetické burze. V každém případě však dodržíme podmínky záruky nižších cen, které jsou součástí našeho produktu Garance,“ dodává Jiří Písařík.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií