Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

2. ročník ankety Řekni nám proč

30. 05. 2011 | Tisková zpráva


Společnost  Xella CZ vyhlašuje již 2. ročník ankety „Řekni nám proč“. Dokončujete právě hrubou stavbu z pórobetonu Ytong? Jistě tak máte za sebou plno zážitků a zkušeností z výstavby. Nyní máte jedinečnou šanci podělit se o tyto zážitky a postřehy ze stavby vašeho domu a vyhrát kolaudační párty hrubé stavby. Stačí zodpovědět jednoduchou anketní otázku: „Proč jsem se rozhodl stavět právě z Ytongu?“, sepsat zajímavou historku z průběhu stavby, kterou doplníte fotografiemi. Pro všechny účastníky ankety je připravené malé překvapení. Hlavní výhru, kolaudační párty v místě stavby, uspořádá společnost Xella CZ pro tři výherce, jejich rodiny, známé, pomocníky na stavbě a třeba i nové sousedy.  Anketa bude probíhat od května do konce srpna 2011.

"Pozvěte své přátele na kolaudační party, kterou hradí Ytong."

Loňský první ročník ankety nás velmi mile překvapil svým nebývalým zájmem soutěžících. Nápaditost s jakou se účastníci pustili do sepisování svých zážitků z výstavby, stejně jako jejich nadšení a elán s jakým pořizovali své fotografie, nás přiměl k uspořádání druhého ročníku této ankety. Když je něco úspěšné mělo by se v tom pokračovat, a proto jak bývá již při našich soutěžích zvykem, meze fantazii ani vtipu se nekladou.  Rádi bychom se od našich zákazníků dozvěděli, co sehrálo při výběrů materiálu pro stavbu nejdůležitější roli a jaké byly hlavní důvody, proč si stavebníci zvolili právě Ytong. Zajímají nás všechny faktory, které jsou pro naše zákazníky klíčové. Podněty od stavebníků, kteří s našimi výrobky pracují, jsou pro nás cennou zpětnou vazbou pro další vývoj produktů a zkvalitnění našich služeb. Smyslem celé této akce je ještě lépe poznat, jak je značka Ytong vnímána širokou veřejností,“ říká o anketě projektová specialistka Zuzana Krausová.


Podělte se s námi o vaše zážitky ze stavby domu a vyhrajte kolaudační párty!

Podmínkou účasti v soutěži je zodpovězení anketní otázky Proč jsem se rozhodl stavět právě z Ytongu“, krátkého příběhu či zajímavosti ze stavby a zaslání jedné či více fotografií. Kvalitu příspěvků bude hodnotit porota složená z odborníků společnosti Xella CZ. Soutěžící mohou své příspěvky posílat pomocí formuláře, který je, společně s detaily a podmínkami soutěže umístěn na stránkách www.ytong.cz nebo na kontaktní adresu společnosti Xella CZ s heslem „Řekni nám proč“.  Na domovské stránce Ytongu zájemci najdou nejen všechny příběhy a fotografie prvního ročníku ankety, ale i rozhovory s loňskými vítězi a reportáže z jejich kolaudační párty, které jim uspořádala společnost Xella CZ.

 

Tagy: Tiskové zprávy

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií