Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

 

Partnerem pro stavbu a rekonstrukci je Poptávej.cz.

Uspořte při rekonstrukci domova

Zdá se vám nereálné, že by šlo šetřit při rekonstrukci? Jde to, avšak musíte u toho přemýšlet. Pokud bez rozmyslu nakoupíte nejlevnější vybavení, nakonec neuspoříte vůbec nic – spíš naopak. Je potřeba umět šetřit s mírou a vsadit na kvalitní služby a nábytek.

13. 10. 2016 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Máte-li v plánu rekonstrukci kuchyně, obývacího pokoje či jiné místnosti v interiéru, hlavní roli hraje návrh. V případě, že nakoupíte nábytek, který se vám líbí, a nějak ho poskládáte do místnosti, bude to podle toho také vypadat.

Máte-li v plánu rekonstrukci kuchyně, obývacího pokoje či jiné místnosti v interiéru, hlavní roli hraje návrh. V případě, že nakoupíte nábytek, který se vám líbí, a nějak ho poskládáte do místnosti, bude to podle toho také vypadat. Nechcete-li platit odborníkům za návrh moderní kuchyně, inspirujte se aspoň na internetu. Najděte si fotografie hezkých interiérů a sledujte, jaké barvy a styly nábytku je vhodné kombinovat. Počítejte však s tím, že bude velký problém sehnat přesně takový nábytek, jaký si vyhlédnete na fotografiích.

Změňte pouze několik prvků

Chcete-li výrazně změnit vzhled celého domu, a přesto ušetřit, nabízí se možnost nahradit pouze několik levnějších prvků. Není nutné hned dělat novou fasádu a pokládat střešní krytinu. Bohatě postačí například moderní okna nebo pěkné vchodové dveře a dům bude hned vypadat jinak. Dobrý první dojem udělá i nově natřený plot, posekaný trávník a kvetoucí zahrádka.

Se změnou několika výrazných prvků uspějete i v interiéru. V obývacím pokoji stačí například zakoupit novou sedačku a konferenční stolek či moderní nástěnné hodiny. Když přidáte ještě pár trendy doplňků, místnost dostane druhý dech.

Svěřte se do rukou odborníků

Když se někdo pustí do rekonstrukce, je to většinou z důvodu, že staré vybavení už moc dobře neslouží, nebo neodpovídá současným designovým trendům. Jestliže rekonstruujete z druhého důvodu, určitě bude lepší obrátit se na odborníky a nechat realizaci kompletně na nich. Jinak by se totiž mohlo stát, že se vám podaří sestavit takové vybavení, které nebude vypadat o moc lépe.

Společností, na niž se v tomto případě můžete bez obav spolehnout, je firma Stolařství Simčák. Jejich obrovskou výhodou je vlastní výroba nábytku. Poradí si tedy i s atypickým prostorem, jakým jsou například panelákové kuchyně. Neváhejte a nechte si sestavit návrh na míru, vyrobit nábytek, dopravit ho až k vám domů a namontovat. Budete to mít bez starosti a se zárukou kvality.

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

FAKRO CZECH s.r.o.

Jsme pobočka nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem střešních…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Výrobce a dodavatel profesionální vzduchotechniky, ventilátorů a příslušenství, rekuperačních jednotek,…

<!-- -->
NOSRETI a.s.

Dodavatel tepelných čerpadel, solárních panelů a klimatizace vlastní značky NORDline. Provádíme montáž…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!