Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

 

Partnerem pro stavbu a rekonstrukci je Poptávej.cz.

ALU SMART - hliníkové dveře podle vás

Reagujeme na Vaše podněty a představujeme novou řadu hliníkových vchodových dveří ALU SMART. Tato řada vychází ze zákazníky nejoblíbenějších modelů, které máte nově možnost objednat také v hliníkovém provedení.

14. 09. 2016 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Dveře ALU SMART přináší jak pestré designové možnosti, tak vysokou kvalitu. Díky použití svrchních hliníkových desek a funkčního složení jádra je zajištěna bezproblémová životnost desítky let. Požadavky na běžnou údržbu jsou minimální.

Zároveň zařazujeme několik zcela nových modelů, které drží krok se současnými trendy. Ze stylové řady ALU SMART si vybere i náročnější zákazník. Vlastním výběrem barvy, prosklení a dalších detailů dveře přizpůsobí svým požadavkům a celému domu.

Detaily, které vás osloví

Typické pro tuto řadu je časté použití módních nerezových prvků nebo stylového prosklení, které konečný vzhled dveří zjemní a dotvoří. Vybírat můžete ze široké nabídky základních i ornamentních skel. Trendem současné doby je mléčné nebo čiré sklo.

Kromě základních vlastností, díky kterým se hliník stal velice oblíbeným a módním materiálem současné doby, je jeho velkou předností i možnost využití celé řady povrchových úprav. Barevné provedení vašich dveří můžete vybírat z nepřeberného množství odstínů RAL nebo dekorativních fólií. V nabídce pro tuto novou řadu je i jedinečná technologie povrchové úpravy DECORAL, která zajistí nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu.

Kromě stále oblíbeného provedení dveří v různých dřevodekorech, se stále častěji objevují i požadavky na dveře v pestrých a pastelových barvách. Významné zastoupení mají také všechny odstíny šedé a bílá. Z Vašich dveří tak zvoleným povrchem můžete udělat skvělý doplněk, který bude v souladu s okny a garážovými vraty. Nebo naopak jedinečný prvek, který bude originální dominantou vašeho domu.

Tak, jako se stává samozřejmostí u prosklení dveří trojsklo, stále častěji je vítána možnost jednostranného překrytí rámu křídla, které je designovou třešničkou na dortu.

Chytré dveře

Dveře ALU SMART přináší jak pestré designové možnosti, tak vysokou kvalitu. Díky použití svrchních hliníkových desek a funkčního složení jádra je zajištěna bezproblémová životnost desítky let. Požadavky na běžnou údržbu jsou minimální. Technologický pokrok je i v oblasti dveří stále na vyšší úrovni. Také v této řadě máte možnost využít moderní elektronické ovládání pro otevírání dveří.

Zvolte trendy řešení s důrazem na funkčnost. Užívejte si rodinné pohody s dveřmi PERITO.

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Dřevostavby

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

NOSRETI a.s.

Dodavatel tepelných čerpadel, solárních panelů a klimatizace vlastní značky NORDline. Provádíme montáž…

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. na českém trhu vyrábí a prodává izolační materiály…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
HAAS FERTIGBAU

Společnost HAAS FERTIGBAU je společnost s téměř stoletou tradicí ve výstavbě montovaných staveb na bázi…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!