Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Spolupracujeme

13. 08. 2008 | Autor Projektu

Spotřebitelský magazín Nazeleno.cz spolupracuje s řadou dalších projektů z oblasti zdravého životního stylu, úspor energií a životního prostředí.


Spolupracujeme:

     Ekologické bydlení - energie, domy, šetření, recyklace,
solární panely   Enviport - otevřený portál životního prostředí Ekologické centrum Most EKO-PORADENSTVÍ - Bc. Kateřina Březová

 Atlas zařízení využívajících obnovitelné zdroje energie       

ekoblog.cz - moderní technologie šetrné k životnímu prostředí ZLATO-STRIBRO-HODINKY.CZ   Lavanda - přírodní kosmetika a aromaterapie 

Změna klimatu 

Chcete se stát našimi partnery?

Pokud se chcete stát partnery portálu Nazeleno.cz, můžete nás zkontaktovat prostřednictvím emailu info@xbizon.cz.

Tagy: Spolupracujeme

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií