Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Naše spolupracující weby

17. 09. 2010 | Kamil Gric

Věděli jste, že společnost xBizon vedle Nazeleno.cz provozuje či zastupuje také další magazíny z oblasti bydlení a úspor energií?


Naše další servery:


Ceny energie www.cenyenergie.cz

Charakteristika: Ceny energie nabízí uživatelům rychlé a jednoduché srovnání cen energií na českém trhu. Stačí pár kliknutí myší a sami si můžete spočítat, kolik byste zaplatili u konkurenčních dodavatelů ve vašem regionu!

Návštěvnost (říjen 2012): 74 546 unikátních návštěvníků


 

Svět-bydlení.cz www.svet-bydleni.cz

Charakteristika: Svět Bydlení je zavedený portál z oblasti bydlení, vznikající s podporou Raiffeisen stavební spořitelny. Neustále rostoucí návštěvnosti a reakce návštěvníků svědčí o oblibě portálu i předkládaných témat. Od října 2012 v nové moderní grafice!

Návštěvnost (listopad 2011): 80 127 unikátních návštěvníků


Tagy: Inzerce, O projektu

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií