Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

LED žárovky jsou znamením moderní domácnosti

Klasickým žárovkám odzvonilo. LEDky jsou šetrnější k přírodě i peněžence, mají dlouhou životnost a teď už padla i poslední překážka – vysoké náklady na pořízení.

13. 10. 2015 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

S možností pronájmu LED žárovek u RWE už nezůstává jediný důvod, proč svítit klasickými žárovkami. Přidejte se k moderním domácnostem a zastavte se v nejbližším Zákaznickém centru RWE pro své LEDky ještě dnes, abyste mohli hned začít snižovat své náklady na elektřinu!

Spousta z nás nedá na klasické žárovky dopustit. Možná proto, že nám je EU postupně zakazuje. A možná také proto, že LEDky jsou pro nás něčím novým, nepoznaným. Pojďme se tedy seznámit se všemi výhodami úsporných LED žárovek.

Ušetříte s nimi minimálně 80 % nákladů na osvětlení ve srovnání s klasickými žárovkami. To už mohou být slušné peníze – rodina žijící ve velkém rodinném domě může výměnou za LEDky ročně ušetřit přes 5 000 Kč. V porovnání se staršími typy úsporných žárovek se úspora s LED žárovkami pohybuje kolem 50 %. A jistě Vás zahřeje u srdce skutečnost, že úsporou energie budete šetřit také přírodu.

Získáte kvalitní a trvanlivé světlo. LEDky na rozdíl od úsporných žárovek svítí ihned po rozsvícení příjemným měkkým světlem se 100% intenzitou. Nezatěžují zdraví, a pokud se rozbijí, neuvolňují rtuť a těžké kovy. Neunaví ani Vaše oči, protože neblikají. Za zmínku stojí také to, že jim nevadí časté rozsvěcování a zhasínání a spolehlivě Vám budou sloužit klidně 18 let. LED žárovky navíc nepřitahují hmyz ani nemají negativní vliv na malby či textilie, protože nevydávají UV záření.

U RWE je teď získáte i bez pořizovacích nákladů. Dodavatel energií rozšířil svou nabídku o novinku – pronájem úsporných LED žárovek. Funguje to jednoduše. Stačí navštívit kterékoli Zákaznické centrum RWE a LEDky si pronajmout. Rovnou si je odnesete domů, aniž byste za ně platili velké peníze. Výměnou ušetříte víc, než kolik Vás bude stát pronájem.

Na žárovky je nekonečná záruka. Po celou dobu pronájmu je můžete kdykoli vrátit nebo vyměnit za nové, pokud by přestaly fungovat.

S možností pronájmu LED žárovek u RWE už nezůstává jediný důvod, proč svítit klasickými žárovkami. Přidejte se k moderním domácnostem a zastavte se v nejbližším Zákaznickém centru RWE pro své LEDky ještě dnes, abyste mohli hned začít snižovat své náklady na elektřinu!

Pokud se o úsporných LED žárovkách a jejich výhodách chcete dozvědět ještě více, navštivte stránky www.svittechytre.cz a spočítejte si, kolik můžete výměnou žárovek ušetřit právě Vy.

Související články

Tagy: Energie

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

FAKRO CZECH s.r.o.

Jsme pobočka nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem střešních…

<!-- -->
HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Tradiční český výrobce krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, kachlových kamen, krbových vložek,…

<!-- -->
km beta

Rodinná firma s tradicí od roku 1926 vyrábí dřevěná eurookna, francouzská okna, posuvné terasové dveře…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
E.ON Česká republika, s.r.o.

Energetické společnosti působící pod značkou E.ON dodávají elektřinu, zemní plyn a související služby…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!