Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Koupelnové doplňky: oblečte vaši koupelnu do elegance

V koupelně začíná a končí každý váš den. Proto by tato místnost měla být zařízena účelně a přitom esteticky, abychom se zde cítili dobře a uvolněně. Na celkovém dojmu se kromě designu vany či umyvadla podílí i řada zdánlivých maličkostí.

14. 04. 2016 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Jak si vybrat doplňky do koupelny.

Koupelnové doplňky patří do každé koupelny. Jejich funkcí je zajistit pohodlí a vnést osobitost a řád do naší koupelny. Vodovodní baterie, držák na ručníky, mýdlenka, pohár na vodu, dávkovač mýdla či kelímek na kartáček – to všechno jsou detaily, které by měly s koupelnou esteticky souznít. Vybírat můžeme z celé řady materiálů: z keramiky, plastu, skla či dřeva.

Máte-li rádi klasiku a eleganci, můžete zvolit bílou keramiku, která vaší koupelně dodá luxusní vzhled a hodí se do jakékoliv koupelny. Moderní design vaší koupelny podtrhnou doplňky z plastu, které jsou k dostání v široké škále barev, a tak se dají snadno sladit s interiérem. Punc jedinečnosti a luxusu vaši koupelně dodají doplňky ze dřeva. Ačkoliv by se mohlo zdát, že dřevo jako materiál a prvek do koupelny nepatří, někteří designeři je velmi rádi používají. Dřevo bude slušet koupelnám laděným do přírodních nebo jemných, světlých barev.

Máte-li rádi čistý a jednoduchý design, budou pro vás tím pravým koupelnové doplňky od firmy Ravak. Doplňky řady Chrome nabízejí nadčasový design z matného skla a kovu s chromovaným povrchem. Tato kombinace vaší koupelně dodá přirozenou eleganci a atmosféru luxusu, který nepůsobí okázale. Dodejte vaší koupelně jednotný design! Řada Chrome zahrnuje skleněnou poličku pod zrcadlo, zásobník na WC papír, držák na WC papír, držáky na ručníky, dávkovač na mýdlo, držák s pohárky a držák s mýdlenkou.

V jednoduchosti je krása. Krásu vaší koupelny podtrhne jednotný styl doplňků. Koupelnové doplňky RAVAK jsou vyrobeny z materiálů, které obstojí i v náročných podmínkách prostředí s vysokou vlhkostí, a vztahuje se na ně pětiletá záruka.

Související články

Tagy: Bydlení

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

HAAS FERTIGBAU

Společnost HAAS FERTIGBAU je společnost s téměř stoletou tradicí ve výstavbě montovaných staveb na bázi…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. – obchodní divize BUDERUS

Buderus s produktovým portfoliem zahrnujícím plynové průtokové ohřívače teplé vody,závěsné i stacionární…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Jsme dodavatelé a v Ostravě také prodejci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a klimatizací vlastní…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!