Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Získejte ke kotli na tuhá paliva pilu nebo sekeru za 1 korunu

07. 10. 2011 | Tisková zpráva


Ke každému kotli na tuhá paliva můžete nyní získat pilu nebo sekeru jen za 1 Kč! Podzimní akční nabídku pro vás připravila společnost Buderus. Akce trvá od 15. 8. do 31. 12. 2011.

Jakých kotlů se akční nabídka týka?

Ke kotlům Logano S161, S121 a G211 nabízíme elektrickou řetězovou pilu BOSCH – AKE 35 S  v hodnotě 4 100 Kč s náhradním řetězem. Tato pila s motorem o příkonu 1 800 W je všestranným pomocníkem pro dům a zahradu, je robustní, trvanlivé konstrukce pro dlouhou životnost. Vyznačuje se lehkou a snadnou ovladatelností. Rychlé napnutí řetězu pomocí jedné ruky bez použití nářadí je u elektrické pily BOSCH AKE 35 S možné pomocí rychloupínacího zařízení – SDS. Bezpečnost je zvýšena blesku rychle reagující bezpečnostní brzdou.

Ke kotli Logano S111 dodáme praktickou sekeru z kvalitní oceli v hodnotě 1 000 Kč.

Kontakt

Více informací o kotlích na tuhá paliva, o zvýhodněných akcích a paketech a další široké nabídce tepelné techniky firmy Buderus naleznete na www.buderus.cz. Kontaktovat nás můžete také telefonicky na čísle 272 191 111 nebo e-mailem na info@buderus.cz.

Tagy: Aktuálně, Vytápění, Plynové kotle

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií