Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Získejte až 3 000 Kč na nákup úsporného spotřebiče

03. 05. 2010 | Tisková zpráva


Pětisetkorunový příspěvek na nákup energeticky úsporného spotřebiče Whirlpool nabízí svým zákazníkům do 31. července 2010 společnost E.ON. Cílem akce je ve spolupráci se společností Whirlpool motivovat zákazníky k úsporám elektrické energie. Loni nabídku využilo několik tisíc zákazníků E.ON.

"Energetická společnost E.ON dlouhodobě podporuje aktivity v oblasti hospodárného využívání energie," uvedl Vladimír Vácha, tiskový mluvčí E.ON. "Zejména pak zákazníky, kteří chtějí efektivněji využívat energii, a tím šetřit jak přírodu, tak i své peníze. Proto nyní přicházíme s další nabídkou zákaznických výhod, které umožní zákazníkům pořídit si výhodněji např. úsporný elektrospotřebič," doplnil tiskový mluvčí. Podrobnější informace o nabídce jsou zveřejněny na internetových stránkách www.energieplus.cz.

Až šest spotřebičů na osobu

Zákazník si bude moci pořídit nový úsporný spotřebič značky Whirlpool v kterémkoli "kamenném" nebo internetovém obchodě v České republice. Pokud následně zašle kopii účtenky společně s vyplněnou bonusovou poukázku od energetické společnosti E.ON, kterou je možné získat na stránkách www.energieplus.cz nebo prostřednictvím E.ON Zákaznické linky 840 111 333, obdrží za každý úsporný spotřebič 500 Kč na svůj bankovní účet. Celkem může jeden zákazník získat příspěvek v maximální výši 3 000 Kč. Zákazník tímto získává nejlepší cenu úsporných spotřebičů Whirlpool na trhu.

Nabídka zahrnuje kompletní sortiment energeticky úsporných spotřebičů značky Whirlpool:

  • chladničky v energetické třídě A+ a A++
  • mrazničky v energetické třídě A+
  • pračky v energetické třídě A-10% a vyšší + a zároveň funkcí 6. smysl (A-10% odpovídá třídě označované dříve jako A+, A-20% odpovídá A++, A-30% odpovídá A+++)
  • sušičky v energetické třídě B anebo vyšší
  • myčky nádobí s funkcí 6. smysl
  • vestavné trouby v energetické třídě A nebo vyšší

Příspěvek nelze uplatnit na mikrovlnné trouby spotřebiče zakoupené v prodejnách IKEA.

Úsporné spotřebiče se opravdu vyplatí

"Někteří zákazníci se nás ptají, zda se jim opravdu vyplatí zbavit se starého spotřebiče a pořídit si nový, úsporný. Naše odpověď je jasné "ano". Nicméně hodně záleží na typu výrobku a jeho spotřebě energie," říká Vladimír Vácha. Jako modelový příklad lze uvést výměnu staré chladničky se spotřebou 2,2 kWh/den za novou, se spotřebou 0,74 kWh/den. "Pokud porovnáte náklady na spotřebu elektřiny staré a nové chladničky za dobu 7 let, vychází nová, úsporná chladnička výhodněji, i když do nákladů započítáte pořizovací cenu této nové chladničky. To je prostě fakt," zkonstatoval mluvčí E.ON.

Navíc E.ON nabízí na www.energieplus.cz praktické tipy na úsporu energie, informace o alternativních energiích a v neposlední řadě také unikátní internetovou aplikaci, která každému jednoduše a rychle umožní porovnat energetickou náročnost svého domu a navrhnout úsporná opatření. Pro speciální individuální dotazy zprostředkuje E.ON svým zákazníkům zdarma odborné rady od nezávislých energetických poradců. "Aktivní pomoc při snižování celkové spotřeby energie je z pohledu energetické společnosti E.ON trvalá, nikoli jen krátkodobá cesta k udržení výdajů našich zákazníků na přijatelné úrovni," zdůraznil Vladimír Vácha.

Tagy: Energie, Aktuálně, Bydlení, Úsporné spotřebiče

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií