Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Zelená úsporám 2.0 možná začne příští rok v srpnu

16. 11. 2012 | redakce Nazeleno.cz


Pokud se v průběhu příprav nevyskytnou žádné komplikace, Ministerstvo životního prostředí chce spustit další kolo programu Zelená úsporám příští rok v srpnu. S odvoláním na ČTK to uvedl server Denik.cz. Program by měl mít k dispozici celkem 38 miliard korun, z nichž 10 miliard poskytnou evropské fondy a 28 miliard bude výtěžek z prodeje emisních povolenek. Podle vyjádření ministra Chalupy by měl být v srpnu zahájen „nábor žádostí“ o využití programu.

Podoba a termín spuštění programu ale ještě nejsou konečné. O jeho definitivní verzi má teprve jednat vláda. Spekuluje se například, že spíše než o dotace půjde v Zelené úsporám 2.0 hlavně o výhodné půjčky, což by mělo umožnit využití programu více účastníkům.

Zdroj: Denik.cz, ČTK

Tagy: Aktuálně, Dotace a úspory, Dotace, Zelená úsporám

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií