Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Zdicí pěna POROTHERM DRYFIX s novou barvou a lepšími vlastnostmi

19. 08. 2010 | Tisková zpráva


Velmi žádaná zdicí pěna POROTHERM DRYFIX, která se používá při stavbě z broušených cihel POROTHERM Profi, vstupuje na trh v inovované podobě a s lepšími vlastnostmi. Nyní ji lze uplatnit i při výstavbě zdiva v suterénu. Vylepšenou pěnu poznají stavebníci na první pohled. Místo původní bílé totiž nově získala barvu terakoty.

S pomocí zdicí pěny POROTHERM DRYFIX lze zvládnout hrubou stavbu běžného rodinného domu na už hotové základové desce do týdne. Ve srovnání s klasickým zděním nahradí jediná dóza s touto speciální pěnou 3 a půl kolečka malty. Zdít lze i v zimě, a to až do -5°C.

Jaké je vlastně  zlepšení 

Přestože i v původním provedení pěna vynikala svojí kvalitou, nyní se její statické vlastnosti ještě zlepšily, takže technologii lze použít i na výstavbu zdiva v suterénu. Současně také došlo k prodloužení expirační doby dóz s pěnou z devíti na 18 měsíců. Díky nové konstrukci ventilu je možné nyní skladovat dózy nejen ve svislé, ale také ve vodorovné poloze.

Pěnu stačí jen nanést

Pěna se používá při výstavbě z broušených cihel POROTHERM Profi. K hlavním výhodám tohoto typu zdiva patří ložná spára v tloušťce maximálně do 1 mm. Samotné zdění je velmi jednoduché. Pěnu stačí pouze na cihly nanést ve dvou pruzích, na nenosné příčky pak v jediném pruhu.

Rychle a jednoduše

Výstavba moderní technologií POROTHERM Profi DRYFIX System představuje v současnosti nejrychlejší a nejúspornější technologii zdění z cihel a zájem o ni neustále roste. Jedna dóza pěny o objemu 0,75 l nahradí při zdění 210 litrů hotové malty. Pro vlastní zdění stačí pouze dózu s pěnou protřepat a nasadit na aplikační pistoli.

Dózy s pěnou POROTHERM DRYFIX jsou k dispozici zdarma v odpovídajícím množství při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi. Zájemci je mohou zakoupit i samostatně. Jejich cena zůstává stejná jako u původní pěny, tj. 470 Kč/ks (bez DPH). Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií